Ako do Zara v Bratislava VAutobus, Električka alebo Lanovka?

Začiatok
Koniec
Vyhľadanie

Otázky a odpovede

Aké stanice sú najbližšie Zara?

Najbližšej stanice u Zara sú:

  • Aupark je 478 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Viedenská Električka je 557 metrov ďaleko, 8 min pešo.
  • Most Snp je 847 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  • Einsteinova je 851 metrov ďaleko, 12 min pešo.

Ktorá Autobus zastávka linky blízko Zara?

Tieto Autobus zastávky blízko linky Zara: 50, 84, 88, 91.

Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 3000 miest v 92+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Zara v Bratislava V

Zaujíma vás, ako sa dostať do Zara v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Zara pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Zara v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Zara? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Aupark; Viedenská Električka; Most Snp; Einsteinova.

Do Zara sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 50, 84, 88, 91

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Zara.

Zjednodušujeme na cestu do Zara, a preto viac ako 460 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava V, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Zara, Bratislava V
Jednoduchšie sa dostanete do Zara pomocou aplikácie!