Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Zelinárska 2 v Bratislava IiAutobus alebo Električka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Zelinárska 2?

  Najbližšej stanice u Zelinárska 2 sú:

  • Slovanet je 195 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Saleziáni je 514 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Bajkalská je 846 metrov ďaleko, 11 min pešo.
  • Nemocnica Ružinov je 904 metrov ďaleko, 12 min pešo.
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Zelinárska 2?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Zelinárska 2: 20, 50, 63, 98.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Zelinárska 2 v Bratislava Ii

Zaujíma vás, ako sa dostať do Zelinárska 2 v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Zelinárska 2 pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Zelinárska 2 v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Zelinárska 2? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Slovanet; Saleziáni; Bajkalská; Nemocnica Ružinov.

Do Zelinárska 2 sa dostanete do Autobus alebo Električka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 20, 50, 63, 98

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Zelinárska 2.

Zjednodušujeme na cestu do Zelinárska 2, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava Ii, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Zelinárska 2, Bratislava Ii
Jednoduchšie sa dostanete do Zelinárska 2 pomocou aplikácie!