Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Zoo v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Zoo?

  Najbližšej stanice u Zoo sú:

  • Zoo je 62 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Cintorín Slávičie Údolie je 635 metrov ďaleko, 9 min pešo.
  • Botanická Záhrada je 864 metrov ďaleko, 12 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Zoo?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Zoo: 31, 32, 37, 39, 92.

  Viac informácií…
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google Play Download on the App Store

Verejná doprava do Zoo v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Zoo v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Zoo pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Zoo v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Zoo? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Zoo; Cintorín Slávičie Údolie; Botanická Záhrada.

Do Zoo sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 31, 32, 37, 39, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Zoo.

Zjednodušujeme na cestu do Zoo, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Zoo
Jednoduchšie sa dostanete do Zoo pomocou aplikácie!