לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 10א (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין ומסתיים במסוף חרש.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש (41 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/עזרא ונחמיה
צפה בלוח הזמנים המלא
אריה בן אליעזר/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/ויינברגר
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב עובדיה יוסף/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת סירקין/הרב עובדיה יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
ירושלים/גורדון
צפה בלוח הזמנים המלא
ירושלים/שכ' קריית אלון
צפה בלוח הזמנים המלא
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג
צפה בלוח הזמנים המלא
ד''ר וייסבורג/מסריק
צפה בלוח הזמנים המלא
הותיקים/ברנר
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/כיכר אגוז
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/כיכר דולב
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/כיכר הדס
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/משעול גומס
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/דוד בדר
צפה בלוח הזמנים המלא
הותיקים/דוד רמז
צפה בלוח הזמנים המלא
ירושלים/הותיקים
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת קריית אלון/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
א.ד. גורדון/ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
א.ד. גורדון/יעקב רבינוביץ
צפה בלוח הזמנים המלא
א.ד.גורדון/חזון אי''ש
צפה בלוח הזמנים המלא
וולפסון / עין גנים
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד וולפסון/רמב''ם
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה/דוד וולפסון
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/איכילוב
צפה בלוח הזמנים המלא
פרנקפורטר/רוטשילד
צפה בלוח הזמנים המלא
פרנקפורטר/טרומפלדור
צפה בלוח הזמנים המלא
דב הוז/חיים ארלוזורוב
צפה בלוח הזמנים המלא
יד לבנים/ארלוזורוב
צפה בלוח הזמנים המלא
חיים ארלוזורוב/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
קפלן/ארלוזורוב
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ח שניידר/קפלן
צפה בלוח הזמנים המלא
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל שחם/משה דיין
צפה בלוח הזמנים המלא
אבשלום גיסין / משה דיין
צפה בלוח הזמנים המלא
יגיע כפיים/הפסגות
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף חרש
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 10א
מתי מתחיל לפעול קו 10א?
קו 10א מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 10א מפסיק לעבוד?
קו 10א מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 10א?
כדי לראות מתי קו בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10א (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 10א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10א הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 10א של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש
קו האוטובוס 10א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:45 - 00:50
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:45 - 00:50
20 - 45
ב׳
05:45 - 23:50
20 - 45
ג׳
05:45 - 23:50
20 - 45
ד׳
05:45 - 23:50
20 - 45
ה׳
05:45 - 23:50
20 - 45
ו׳
05:45 - 15:30
15 - 45
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל10א (מ בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10א (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10א
תעריף הנסיעה ב10א (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
10א (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 10א היא בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין והתחנה האחרונה היא מסוף חרש.
קו 10א (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10א.
קו 10א בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 10א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10א (בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין←מסוף חרש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10א ב-ישראל