Linka 201
Nádraží Holešovice - Černý Most
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 201 autobus (Aktualizováno)
201 autobus ה má 18 zastávek odjíždí z Černý Most a končí v Bakovská.
Přehled jízdního řádu 201 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 00:18. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte 201 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bakovská (18 zastávek)
Černý Most
Poliklinika Černý Most
Ronešova
Rajská Zahrada
Hutě
Jordánská
Lipnická
Sicherova
Sportareál Satalice
Nádraží Satalice
Satalice
Satalická Obora
Satalice
Dřevařská
Nymburská
Kbely
Kbely
Bakovská
201 Často kladené dotazy
V kolik začne 201 autobus fungovat?
Služby na 201 autobus začínají v 00:18 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 201 autobus fungovat?
Služby na 201 autobus končí v 00:18 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 201 autobus?
Kdy přijde linka Nádraží Holešovice - Černý Most Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nádraží Holešovice - Černý Most Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 201 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 201. autobus zastávka.
201 autobus Jízdní řád
201 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:18
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:18 | Jediný odjezd |
út | 00:18 | Jediný odjezd |
st | 00:18 | Jediný odjezd |
čt | 00:18 | Jediný odjezd |
pá | 00:18 | Jediný odjezd |
so | 00:18 | Jediný odjezd |
ne | 00:18 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 201 (od Černý Most), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 201 v reálném čase. (Bakovská) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 201 autobus
Ceny DPP 201 (Bakovská) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
201 (DPP)
První zastávka 201 autobus cesty je Černý Most a poslední zastávka je Bakovská. 201 (Bakovská) je v provozu během každý den.
Další informace: 201 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 201 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 201 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 201 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 201 (Bakovská) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 201 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 201, v Praha
201 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 156 - Nádraží Holešovice - OC Stromovka - Nádraží Holešovice/ Jízdní řád
- 199 - Želivského - Sídliště Malešice/ Jízdní řád
- 182 - Vinoř - Opatov/ Jízdní řád
- 254 - Přeštická - Morseova/ Jízdní řád
- 915 - Cukrovar Čakovice - Miškovice/ Jízdní řád
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- 207 - Staroměstská - Ohrada/ Jízdní řád
- 272 - Dolnokřeslická - Nádraží Uhříněves/ Jízdní řád
- 200 - Kobylisy - Sídliště Bohnice/ Jízdní řád
- 904 - Sídliště Řepy - Sídliště Písnice/ Jízdní řád
- 213 - Želivského - Jižní Město/ Jízdní řád
- 183 - Vozovna Kobylisy - Háje/ Jízdní řád
- 191 - Na Knížecí - Dědina - Obchodní centrum Ruzyně - Letiště/ Jízdní řád
- 251 - Sídliště Čimice - Šimůnkova/ Jízdní řád
- 128 - Hlubočepy - Žvahov - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 180 - Dejvická - Zličín - Obchodní centrum Zličín/ Jízdní řád
- 168 - Nové Butovice - Nemocnice Na Homolce - Bílá Hora/ Jízdní řád
- 135 - Florenc - Chodov/ Jízdní řád
- 271 - Správa sociálního zabezpečení - Radlická/ Jízdní řád
- 143 - Dejvická - Stadion Strahov/ Jízdní řád