Električka - 3

3

Jungmannova

MHD Bratislava-Tram

3 električka Harmonogram a zastávky trasy

3 električka (Smer: Jungmannova) 25 stanice odchádza z Komisárky a končí Jungmannova.

3 električka:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 4:50 a končí na 23:50. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek 3 električka stanice a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Jungmannova

Komisárky 7771/13 Karpatské námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Púchovská 6259/340 Pri Vinohradoch, Bratislava Prichádzajúce príchody
Záhumenice-Drevona 10075/16A Závadská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Detvianska 7197/31 Čachtická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hybešova 7205/2 Čachtická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hečkova 7730/1 Ondrejská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Černockého 2488/86 Cyprichova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pekná Cesta Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Malé Krasňany 2419/146 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vozovňa Krasňany Prichádzajúce príchody
Žst Vinohrady 1547/141 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nám. Biely Kríž 1112/8 Námestie Biely kríž, Bratislava Prichádzajúce príchody
Riazanská 1527/81 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pionierska 69 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ursínyho 33 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Račianske Mýto Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Blumentál 2778/37 Radlinského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Americké Nám. 13 Mickiewiczova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mariánska 2200/43 Špitálska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kamenné Nám. 2183/9 Špitálska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šafárikovo Námestie Šafárikovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sad Janka Kráľa Prichádzajúce príchody

3 FAQ

Kedy začne fungovať 3 električka?

3 električka začne prevádzku 4:50 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 3 električka fungovať?

3 električka prestane prevádzkovať 23:50 dňa Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok.

Kedy príde 3 električka?

Kedy príde Jungmannova Električka? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Jungmannova Električka, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam 3 električka zastávok

Komisárky • Púchovská • Záhumenice-Drevona • Detvianska • Hybešova • Hečkova • Černockého • Pekná Cesta • Malé Krasňany • Vozovňa Krasňany • Žst Vinohrady • Nám. Biely Kríž • Mladá Garda • Riazanská • Pionierska • Ursínyho • Račianske Mýto • Blumentál • Americké Nám. • Mariánska • Kamenné Nám. • Šafárikovo Námestie • Sad Janka Kráľa • Farského • Jungmannova

Zoznam ulíc 3 električka

7771/13 Karpatské námestie • 6259/340 Pri Vinohradoch • 10075/16A Závadská • 7197/31 Čachtická • 7205/2 Čachtická • 7730/1 Ondrejská • 2488/86 Cyprichova • Račianska • 2419/146 Račianska • 1547/141 Račianska • 1112/8 Námestie Biely kríž • 1527/81 Račianska • 69 Račianska • 33 Račianska • Šancová • 2778/37 Radlinského • 13 Mickiewiczova • 2200/43 Špitálska • 2183/9 Špitálska • Šafárikovo námestie

3 električka Harmonogram

3 električka linka prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 4:50 - 23:50

Pondelok 4:50 - 23:50
Utorok 4:50 - 23:50
Streda 4:50 - 23:50
Štvrtok 4:50 - 23:50
Piatok 4:50 - 23:50
Sobota 4:50 - 23:59
Nedeľa 4:50 - 23:59
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy 3 električka je Komisárky a posledná zastávka je Jungmannova. 3 (Smer: Jungmannova) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: 3 má 25 stanice a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 30 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Tram navrhované trasy, trasy v reálnom čase električka, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 3 električka stanice vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán električka pre 3 električka, aby ste mohli vyraziť na cestu.

3 pri mne

MHD Bratislava-Tram v Bratislava

1 4 6 8 9 5 2

3 FAQ

Kedy začne fungovať 3 električka?

3 električka začne prevádzku 4:50 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 3 električka fungovať?

3 električka prestane prevádzkovať 23:50 dňa Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok.

Kedy príde 3 električka?

Kedy príde Jungmannova Električka? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Jungmannova Električka, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie