Autobus - N21

N21

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N21 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N21 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 26 zastávky odchádza z Štefana Králika a končí Hlavná Stanica.

N21 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:21 a končí na 23:52. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N21 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Štefana Králika 6297/42 Eisnerova, Slovakia Prichádzajúce príchody
Milana Marečka Prichádzajúce príchody
Hradištná 5986/1 Eisnerova, Slovakia Prichádzajúce príchody
Uhrovecká 7183/8A Istrijská, Slovakia Prichádzajúce príchody
Novoveská 5027/56 Istrijská, Slovakia Prichádzajúce príchody
Mlynská 5960/1 Mlynská, Slovakia Prichádzajúce príchody
Kremencová 5807/10 Kremencová, Slovakia Prichádzajúce príchody
Zamajerské 6761/2 Bleduľová, Slovakia Prichádzajúce príchody
Jána Jonáša - Vw Prichádzajúce príchody
Jána Jonáša Prichádzajúce príchody
Čov Dev. Nová Ves Prichádzajúce príchody
Veľkolúcky Potok Prichádzajúce príchody
Bory-Rázcestie Prichádzajúce príchody
Pri Kríži 1846/38 Fedákova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drobného Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Alexyho 1814/38 Landauova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žst Lamač 6724/109A Lamačská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pridánky Lamačská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mokrohájska Lamačská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Patrónka 3397/1 Dúbravská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dubová 3727/47 Brnianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hroboňova 4406/3 Brnianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sokolská 27 Pražská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N21 FAQ

Kedy začne fungovať N21 autobus?

N21 autobus začne prevádzku 0:21 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N21 autobus fungovať?

N21 autobus prestane prevádzkovať 23:52 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N21 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N21 autobus zastávok

Štefana Králika • Milana Marečka • Hradištná • Uhrovecká • Novoveská • Mlynská • Kremencová • Zamajerské • Jána Jonáša - Vw • Jána Jonáša • Čov Dev. Nová Ves • Veľkolúcky Potok • Bory-Rázcestie • Agátová • Pri Kríži • Od Saratov • Drobného • Alexyho • Žst Lamač • Pridánky • Mokrohájska • Patrónka • Dubová • Hroboňova • Sokolská • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N21 autobus

6297/42 Eisnerova • 5986/1 Eisnerova • 7183/8A Istrijská • 5027/56 Istrijská • 5960/1 Mlynská • 5807/10 Kremencová • 6761/2 Bleduľová • 1846/38 Fedákova • Saratovská • 1814/38 Landauova • 6724/109A Lamačská cesta • Lamačská cesta • Lamačská cesta • 3397/1 Dúbravská cesta • 3727/47 Brnianska • 4406/3 Brnianska • 27 Pražská • Námestie Franza Liszta

N21 autobus Harmonogram

N21 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:21 - 23:52

Pondelok 0:21 - 23:52
Utorok 0:21 - 23:52
Streda 0:21 - 23:52
Štvrtok 0:21 - 23:52
Piatok 0:21 - 23:52
Sobota 0:21 - 23:52
Nedeľa 0:21 - 23:52
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N21 autobus je Štefana Králika a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N21 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N21 má 26 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 31 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N21 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N21 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N21 pri mne

Alternatívne Smery

N21 FAQ

Kedy začne fungovať N21 autobus?

N21 autobus začne prevádzku 0:21 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N21 autobus fungovať?

N21 autobus prestane prevádzkovať 23:52 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N21 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie