Autobus - N21

N21

Štefana Králika

MHD Bratislava-Bus

N21 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N21 autobus (Smer: Štefana Králika) 21 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Štefana Králika.

N21 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:00 a končí v 23:30. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N21 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Štefana Králika

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav 3988/1 Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sokolská 2 Pražská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dubová 3743/40 Brnianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mokrohájska Mokrohájska cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Segnáre - Nadchod 1730/91 Lamačská Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žst Lamač 6687 Lamačská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bilíkova 1868/18 Bilíkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drobného 3203/2 Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Od Saratov 3120/22A Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bory-Rázcestie Prichádzajúce príchody
Štefana Králika 6297/42 Eisnerova, Slovakia Prichádzajúce príchody

N21 FAQ

Kedy začne fungovať N21 autobus?

N21 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N21 autobus fungovať?

N21 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N21 autobus?

Kedy príde Štefana Králika Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Štefana Králika Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N21 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Sokolská • Hroboňova • Dubová • Patrónka • Mokrohájska • Pridánky • Segnáre - Nadchod • Žst Lamač • Bilíkova • Alexyho • Drobného • Od Saratov • Pri Kríži • Agátová • Bory-Rázcestie • Kamenáče • Krpáš • Vápenka • Štefana Králika

Zoznam ulíc N21 autobus

Námestie Franza Liszta • 3988/1 Šancová • 2 Pražská • 3743/40 Brnianska • Mokrohájska cesta • 1730/91 Lamačská Cesta • 6687 Lamačská cesta • 1868/18 Bilíkova • 3203/2 Saratovská • 3120/22A Saratovská • 6297/42 Eisnerova

N21 autobus Harmonogram

N21 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N21 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Štefana Králika. N21 (Smer: Štefana Králika) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N21 má 21 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 24 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N21 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N21 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N21 pri mne

Alternatívne Smery

N21 FAQ

Kedy začne fungovať N21 autobus?

N21 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N21 autobus fungovať?

N21 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N21 autobus?

Kedy príde Štefana Králika Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Štefana Králika Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie