Autobus - N29

N29

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N29 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N29 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 24 zastávky odchádza z Hrad Devín a končí Hlavná Stanica.

N29 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:57 a končí na 23:57. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N29 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Hrad Devín 1054/18 Muránska, Slovakia Prichádzajúce príchody
Štrbská 4163/85 Kremeľská, Slovakia Prichádzajúce príchody
Nám. Sv. Cyrila A Metoda 817/36 Kremeľská, Slovakia Prichádzajúce príchody
Slovanské Nábrežie 864/9 Kremeľská, Slovakia Prichádzajúce príchody
Kremeľská Slovanské nábrežie, Slovakia Prichádzajúce príchody
Starý Kameňolom Prichádzajúce príchody
Nový Kameňolom Prichádzajúce príchody
Pri Záhradách Prichádzajúce príchody
Hájovňa 665/15 Devínska Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zlaté Schody 3702/1 Devínska Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sihoť - Bvs 578/2 Dlhé Diely I, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vodárenské Múzeum 20/51 Botanická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Botanická Záhrada Prichádzajúce príchody
Zoo Slávičie údolie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Habánskom Mlyne Pri Habánskom mlyne, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Suchom Mlyne 3889/18 Pri Suchom mlyne, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nemocnica Kramáre 2645/5 Limbová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Magurská 32 Stromová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bárdošova Stromová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sokolská 27 Pražská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N29 FAQ

Kedy začne fungovať N29 autobus?

N29 autobus začne prevádzku 0:57 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N29 autobus fungovať?

N29 autobus prestane prevádzkovať 23:57 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N29 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N29 autobus zastávok

Hrad Devín • Štrbská • Nám. Sv. Cyrila A Metoda • Slovanské Nábrežie • Kremeľská • Dolné Koruny • Starý Kameňolom • Nový Kameňolom • Pri Záhradách • Hájovňa • Zlaté Schody • Kadlečík • Sihoť - Bvs • Jurigrad • Vodárenské Múzeum • Botanická Záhrada • Zoo • Pri Habánskom Mlyne • Pri Suchom Mlyne • Nemocnica Kramáre • Magurská • Bárdošova • Sokolská • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N29 autobus

1054/18 Muránska • 4163/85 Kremeľská • 817/36 Kremeľská • 864/9 Kremeľská • Slovanské nábrežie • 665/15 Devínska Cesta • 3702/1 Devínska Cesta • 578/2 Dlhé Diely I • 20/51 Botanická • Slávičie údolie • Pri Habánskom mlyne • 3889/18 Pri Suchom mlyne • 2645/5 Limbová • 32 Stromová • Stromová • 27 Pražská • Námestie Franza Liszta

N29 autobus Harmonogram

N29 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:57 - 23:57

Pondelok 0:57 - 23:57
Utorok 0:57 - 23:57
Streda 0:57 - 23:57
Štvrtok 0:57 - 23:57
Piatok 0:57 - 23:57
Sobota 0:57 - 23:57
Nedeľa 0:57 - 23:57
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N29 autobus je Hrad Devín a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N29 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N29 má 24 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 27 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N29 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N29 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N29 pri mne

Alternatívne Smery

N29 FAQ

Kedy začne fungovať N29 autobus?

N29 autobus začne prevádzku 0:57 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N29 autobus fungovať?

N29 autobus prestane prevádzkovať 23:57 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N29 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie