N34 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N34 autobus (Smer: Pri Kríži) 23 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Pri Kríži.

N34 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:30 a končí na 23:30. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N34 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Pri Kríži

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Križkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie 1A Hodžovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zochova Pilárikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Chatam Sófer 24 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Park Kultúry 1872/38 Žižkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lafranconi 4315/56 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Botanická Záhrada Prichádzajúce príchody
Nad Lúčkami 728/16 Karloveská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Miú Karlova Ves Prichádzajúce príchody
Borská 2A Borská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Damborského 1979/4 Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Švantnerova 1826/10 Mikuláša Schneidera-Trnavského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Drobného 3203/2 Saratovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pekníkova 2117/14 Repašského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žatevná 2241/2 Žatevná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Homolova Pri kríži, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Kríži 2000/9 Pri kríži, Bratislava Prichádzajúce príchody

N34 FAQ

Kedy začne fungovať N34 autobus?

N34 autobus začne prevádzku 0:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N34 autobus fungovať?

N34 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N34 autobus?

Kedy príde N34 Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre N34 Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N34 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Hodžovo Námestie • Zochova • Chatam Sófer • Park Kultúry • Lafranconi • Botanická Záhrada • Molecova • Segnerova • Nad Lúčkami • Miú Karlova Ves • Borská • Harmincova • Damborského • Švantnerova • Alexyho • Drobného • Pekníkova • Žatevná • Štepná • Homolova • Pri Kríži

Zoznam ulíc N34 autobus

Námestie Franza Liszta • Križkova • 1A Hodžovo námestie • Pilárikova • 24 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • 1872/38 Žižkova • 4315/56 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • 728/16 Karloveská • 2A Borská • 1979/4 Mikuláša Schneidera-Trnavského • 1826/10 Mikuláša Schneidera-Trnavského • 3203/2 Saratovská • 2117/14 Repašského • 2241/2 Žatevná • Pri kríži • 2000/9 Pri kríži

N34 autobus Harmonogram

N34 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:30 - 23:30

Pondelok 0:30 - 23:30
Utorok 0:30 - 23:30
Streda 0:30 - 23:30
Štvrtok 0:30 - 23:30
Piatok 0:30 - 23:30
Sobota 0:30 - 23:30
Nedeľa 0:30 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N34 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Pri Kríži. N34 (Smer: Pri Kríži) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N34 má 23 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 23 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N34 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N34 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N34 pri mne

Alternatívne Smery

N34 FAQ

Kedy začne fungovať N34 autobus?

N34 autobus začne prevádzku 0:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N34 autobus fungovať?

N34 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N34 autobus?

Kedy príde N34 Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre N34 Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie