Autobus - N53

N53

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N53 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N53 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 23 zastávky odchádza z Vajnory - Konečná a končí Hlavná Stanica.

N53 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:59 a končí na 23:59. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N53 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Vajnory - Konečná 9915/119 Tomanova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vajnory 345 Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hospodárska 275 Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Miú Vajnory 123 Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Uhliská 1A Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Starom Letisku 9213/5 Pri Starom Letisku, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vajnory-Nadjazd Prichádzajúce príchody
Ppa Controll 3390/161 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Polus City Center 55 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nová Doba 37 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Odbojárov 1308/21 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavské Mýto Prichádzajúce príchody
Legionárska 26 Blumentálska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Americké Nám. Americké námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kollárovo Námestie 9 Radlinského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Hodžovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N53 FAQ

Kedy začne fungovať N53 autobus?

N53 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N53 autobus fungovať?

N53 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N53 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N53 autobus zastávok

Vajnory - Konečná • Vajnory • Hospodárska • Miú Vajnory • Uhliská • Pri Starom Letisku • Vajnory-Nadjazd • Kon-Rad • Zlaté Piesky • Ppa Controll • Jurajov Dvor • Magnetová • Odborárska • Polus City Center • Nová Doba • Odbojárov • Trnavské Mýto • Legionárska • Americké Nám. • Kollárovo Námestie • Hodžovo Námestie • Sav • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N53 autobus

9915/119 Tomanova • 345 Roľnícka • 275 Roľnícka • 123 Roľnícka • 1A Roľnícka • 9213/5 Pri Starom Letisku • 3390/161 Vajnorská • 55 Vajnorská • 37 Vajnorská • 1308/21 Vajnorská • 26 Blumentálska • Americké námestie • 9 Radlinského • Hodžovo námestie • Štefánikova • Námestie Franza Liszta

N53 autobus Harmonogram

N53 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:59 - 23:59

Pondelok 0:59 - 23:59
Utorok 0:59 - 23:59
Streda 0:59 - 23:59
Štvrtok 0:59 - 23:59
Piatok 0:59 - 23:59
Sobota 0:59 - 23:59
Nedeľa 0:59 - 23:59
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N53 autobus je Vajnory - Konečná a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N53 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N53 má 23 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 26 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N53 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N53 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N53 pri mne

Alternatívne Smery

N53 FAQ

Kedy začne fungovať N53 autobus?

N53 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N53 autobus fungovať?

N53 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N53 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie