Autobus - N56

N56

N56 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N56 autobus (Smer: Hečkova) 15 zastávky odchádza z Zlaté Piesky a končí Hečkova.

N56 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:18 a končí na 23:48. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N56 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hečkova

Vajnory-Nadjazd Prichádzajúce príchody
Pri Starom Letisku 106, Bratislava Prichádzajúce príchody
Športové Letisko Prichádzajúce príchody
Lokomotívne Depo II 1483/21 Východná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Na Pasekách 1478/9 Východná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Východné 1428/49 Dopravná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lokomotívne Depo I 1423/11 Dopravná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sklabinská Pri Šajbách, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stolárska 7023/21 Stolárska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bukovinská 7206/1 Žitná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hečkova 7412/2 Jakubská, Bratislava Prichádzajúce príchody

N56 FAQ

Kedy začne fungovať N56 autobus?

N56 autobus začne prevádzku 0:18 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N56 autobus fungovať?

N56 autobus prestane prevádzkovať 23:48 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N56 autobus?

Kedy príde Hečkova Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hečkova Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N56 autobus zastávok

Zlaté Piesky • Kon-Rad • Vajnory-Nadjazd • Pri Starom Letisku • Športové Letisko • Lokomotívne Depo II • Na Pasekách • Východné • Lokomotívne Depo I • Sklabinská • Pri Šajbách • Pastierska • Stolárska • Bukovinská • Hečkova

Zoznam ulíc N56 autobus

106 • 1483/21 Východná • 1478/9 Východná • 1428/49 Dopravná • 1423/11 Dopravná • Pri Šajbách • 7023/21 Stolárska • 7206/1 Žitná • 7412/2 Jakubská

N56 autobus Harmonogram

N56 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:18 - 23:48

Pondelok 0:18 - 23:48
Utorok 0:18 - 23:48
Streda 0:18 - 23:48
Štvrtok 0:18 - 23:48
Piatok 0:18 - 23:48
Sobota 0:18 - 23:48
Nedeľa 0:18 - 23:48
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N56 autobus je Zlaté Piesky a posledná zastávka je Hečkova. N56 (Smer: Hečkova) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N56 má 15 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 15 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N56 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N56 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N56 pri mne

Alternatívne Smery

N56 FAQ

Kedy začne fungovať N56 autobus?

N56 autobus začne prevádzku 0:18 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N56 autobus fungovať?

N56 autobus prestane prevádzkovať 23:48 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N56 autobus?

Kedy príde Hečkova Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hečkova Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie