Autobus - N70

N70

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N70 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N70 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 27 zastávky odchádza z Korytnická a končí Hlavná Stanica.

N70 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:24 a končí v 23:56. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N70 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Korytnická 9370/1 Učiteľská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nákupná 10590/22 Učiteľská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Učiteľská 10621/37 Vetvárska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ul. 8. Mája 9327/38 Odeská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žst P. Biskupice Dvojkrížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hronská 9769/34 Nákovná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Toryská 5056/17 Toryská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stavbárska 8545/105 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Estónska 8505/55 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šíravská 8487/33 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šípová 20222/2A Šípová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Majerská 8006/7 Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vrakuňa - Záhrady 8963/1A Hradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Súmračná 8 Súmračná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Tomášikova 46 Komárnická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Herlianska-Oc Retro 5865/5 Ružinovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nemocnica Ružinov 4 Komárnická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Slovanet 15767/15 Mraziarenská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Saleziáni 4843/85 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kvačalova 65 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Karadžičova 4152/29 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Americké Nám. Americké námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Hodžovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N70 FAQ

Kedy začne fungovať N70 autobus?

N70 autobus začne prevádzku 0:24 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N70 autobus fungovať?

N70 autobus prestane prevádzkovať 23:56 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N70 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N70 autobus zastávok

Korytnická • Nákupná • Učiteľská • Ul. 8. Mája • Žst P. Biskupice • Dudvážska • Hronská • Toryská • Stavbárska • Estónska • Šíravská • Šípová • Majerská • Vrakuňa - Záhrady • Astronomická • Súmračná • Tomášikova • Herlianska-Oc Retro • Nemocnica Ružinov • Slovanet • Saleziáni • Kvačalova • Karadžičova • Americké Nám. • Hodžovo Námestie • Sav • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N70 autobus

9370/1 Učiteľská • 10590/22 Učiteľská • 10621/37 Vetvárska • 9327/38 Odeská • Dvojkrížna • 9769/34 Nákovná • 5056/17 Toryská • 8545/105 Hradská • 8505/55 Hradská • 8487/33 Hradská • 20222/2A Šípová • 8006/7 Hradská • 8963/1A Hradská • 8 Súmračná • 46 Komárnická • 5865/5 Ružinovská • 4 Komárnická • 15767/15 Mraziarenská • 4843/85 Záhradnícka • 65 Záhradnícka • 4152/29 Záhradnícka • Americké námestie • Hodžovo námestie • Štefánikova • Námestie Franza Liszta

N70 autobus Harmonogram

N70 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:24 - 23:56

Pondelok 0:24 - 23:56
Utorok 0:24 - 23:56
Streda 0:24 - 23:56
Štvrtok 0:24 - 23:56
Piatok 0:24 - 23:56
Sobota 0:24 - 23:56
Nedeľa 0:24 - 23:56
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N70 autobus je Korytnická a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N70 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N70 má 27 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 29 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N70 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N70 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N70 pri mne

Alternatívne Smery

N70 FAQ

Kedy začne fungovať N70 autobus?

N70 autobus začne prevádzku 0:24 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N70 autobus fungovať?

N70 autobus prestane prevádzkovať 23:56 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N70 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie