Autobus - N80

N80

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N80 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N80 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 22 zastávky odchádza z Údernícka-Kúpalisko a končí Hlavná Stanica.

N80 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:00 a končí v 4:00. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N80 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Údernícka-Kúpalisko Údernícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žst Petržalka 1 Údernícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kopčianska-Stred 2440/20 Kopčianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kopčany - Sídlisko Prichádzajúce príchody
Jiráskova Bratská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Markova Jiráskova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Romanova 4A Osuského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hrobákova 1632/42 Osuského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Starohájska 3728/37 Nám. Hraničiarov, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lachova 15 Furdekova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ovsištské Námestie 2631/1 Ovsištské námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bulíkova 3 Mamateyova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šustekova 2629/17 Šustekova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mlynarovičova 5 Bosákova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zochova 2 Kapucínska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N80 FAQ

Kedy začne fungovať N80 autobus?

N80 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N80 autobus fungovať?

N80 autobus prestane prevádzkovať 4:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N80 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N80 autobus zastávok

Údernícka-Kúpalisko • Žst Petržalka • Kopčianska-Stred • Kopčany - Sídlisko • Jiráskova • Švabinského • Markova • Romanova • Hrobákova • Starohájska • Lachova • Ovsište • Ovsištské Námestie • Bulíkova • Šustekova • Bosákova • Mlynarovičova • Farského • Zochova • Hodžovo Námestie • Sav • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N80 autobus

Údernícka • 1 Údernícka • 2440/20 Kopčianska • Bratská • Jiráskova • 4A Osuského • 1632/42 Osuského • 3728/37 Nám. Hraničiarov • 15 Furdekova • 2631/1 Ovsištské námestie • 3 Mamateyova • 2629/17 Šustekova • 5 Bosákova • 2 Kapucínska • Štefánikova • Štefánikova • Námestie Franza Liszta

N80 autobus Harmonogram

N80 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 4:00

Pondelok 0:00 - 4:00
Utorok 0:00 - 4:00
Streda 0:00 - 4:00
Štvrtok 0:00 - 4:00
Piatok 0:00 - 4:00
Sobota 0:00 - 4:00
Nedeľa 0:00 - 4:00
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N80 autobus je Údernícka-Kúpalisko a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N80 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N80 má 22 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 20 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N80 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N80 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N80 pri mne

Alternatívne Smery

N80 FAQ

Kedy začne fungovať N80 autobus?

N80 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N80 autobus fungovať?

N80 autobus prestane prevádzkovať 4:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N80 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie