Autobus - N93

N93

Jasovská

MHD Bratislava-Bus

N93 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N93 autobus (Smer: Jasovská) 20 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Jasovská.

N93 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:00 a končí v 23:30. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N93 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Jasovská

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Križkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie 1A Hodžovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zochova Pilárikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dvory 3392/1 Rőntgenova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Rusovská Cesta 2 Panónska cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žst Petržalka Prichádzajúce príchody
Vš Manažmentu Prichádzajúce príchody
Jiráskova Bratská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Smolenická 3048/14 Smolenická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lúky II 3051/9 Budatínska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zš Budatínska 3718/20 Budatínska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Budatínska 36 Budatínska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lúky V Vyšehradská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ľubovnianska 3809/22 Betliarska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bzovícka 3177/10 Bzovícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žehrianska Bzovícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Jasovská Jasovská, Bratislava Prichádzajúce príchody

N93 FAQ

Kedy začne fungovať N93 autobus?

N93 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N93 autobus fungovať?

N93 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N93 autobus?

Kedy príde Jasovská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Jasovská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N93 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Hodžovo Námestie • Zochova • Aupark • Dvory • Rusovská Cesta • Žst Petržalka • Vš Manažmentu • Jiráskova • Smolenická • Lúky II • Zš Budatínska • Budatínska • Lúky V • Vyšehradská • Ľubovnianska • Bzovícka • Žehrianska • Jasovská

Zoznam ulíc N93 autobus

Námestie Franza Liszta • Križkova • 1A Hodžovo námestie • Pilárikova • 3392/1 Rőntgenova • 2 Panónska cesta • Bratská • 3048/14 Smolenická • 3051/9 Budatínska • 3718/20 Budatínska • 36 Budatínska • Vyšehradská • 3809/22 Betliarska • 3177/10 Bzovícka • Bzovícka • Jasovská

N93 autobus Harmonogram

N93 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N93 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Jasovská. N93 (Smer: Jasovská) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N93 má 20 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 20 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N93 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N93 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N93 pri mne

Alternatívne Smery

N93 FAQ

Kedy začne fungovať N93 autobus?

N93 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N93 autobus fungovať?

N93 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N93 autobus?

Kedy príde Jasovská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Jasovská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie