Autobus - N95

N95

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N95 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N95 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 24 zastávky odchádza z Vozovňa Petržalka a končí Hlavná Stanica.

N95 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:59 a končí na 23:59. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N95 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Vozovňa Petržalka 3820/8A Betliarska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Betliarska 3776/17 Betliarska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lúčanka Jantárová cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Topoľčianska Prichádzajúce príchody
Bradáčova 27 Romanova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Romanova 4A Osuského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hrobákova 1632/42 Osuského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Námestie Hraničiarov 11A Námestie hraničiarov, Bratislava Prichádzajúce príchody
Jungmannova 3 Vlastenecké námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hálova Rusovská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Gercenova Röntgenova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Záporožská 17 Rusovská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kremnická 3334/1 Rusovská Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zochova 2 Kapucínska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Štefánikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N95 FAQ

Kedy začne fungovať N95 autobus?

N95 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N95 autobus fungovať?

N95 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N95 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N95 autobus zastávok

Vozovňa Petržalka • Betliarska • Bzovícka • Ľubovnianska • Lúčanka • Strečnianska • Šintavská • Topoľčianska • Technopol • Bradáčova • Romanova • Hrobákova • Námestie Hraničiarov • Jungmannova • Hálova • Gercenova • Záporožská • Kremnická • Einsteinova • Aupark • Zochova • Hodžovo Námestie • Sav • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N95 autobus

3820/8A Betliarska • 3776/17 Betliarska • Jantárová cesta • 27 Romanova • 4A Osuského • 1632/42 Osuského • 11A Námestie hraničiarov • 3 Vlastenecké námestie • Rusovská cesta • Röntgenova • 17 Rusovská cesta • 3334/1 Rusovská Cesta • 2 Kapucínska • Štefánikova • Štefánikova • Námestie Franza Liszta

N95 autobus Harmonogram

N95 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:59 - 23:59

Pondelok 0:59 - 23:59
Utorok 0:59 - 23:59
Streda 0:59 - 23:59
Štvrtok 0:59 - 23:59
Piatok 0:59 - 23:59
Sobota 0:59 - 23:59
Nedeľa 0:59 - 23:59
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2200 miest v 80+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N95 autobus je Vozovňa Petržalka a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N95 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N95 má 24 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 22 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 170 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N95 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N95 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N95 pri mne

Alternatívne Smery

N95 FAQ

Kedy začne fungovať N95 autobus?

N95 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N95 autobus fungovať?

N95 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N95 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie