054 Γραμμή
Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 054 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Το 054 λεωφορείο (Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia) είναι μια κυκλική γραμμή με 58 στάσεις που αναχωρούν από τον σταθμό Αφετηρια 054 (Περισσοσ) - Perissos 054.
Επιλέξτε 054 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia (58 στάσεις)
Αφετηρια 054 (Περισσοσ) - Perissos 054
10η Περισσου - 10nd Perissou
9η Περισσου - 9th Perissou
Πλ. Αγ. Ευσταθιου - Pl. Ag. Eystathioy
Πλ. Υγειας - Platia Ygeias
Δευκαλιωνος - Deykalionos
Ευδαπ - Eydap
Πτολεμαιων - Ptolemaion
Πλατεια - Plateia
Φωκα - Foka
Σχολειο - Sxoleio
Αγ. Νικολαος - Ag. Nikolaos
Χαλεπα - Xalepa
Αστυνομια - Astynomia
Πλ. Παπαλουκα - Pl. Papaloyka
Γαλατσιου - Galatsioy
Σχολεια Γκραβας - Sxoleia Gkrabas
Ιππολυτου - Ippolytoy
Κυθνου - Kythnoy
Πλατεια Κολιατσου - Plateia Koliatsoy
Αννα & Μαρια Καλουτα / Anna & Maria Kaloyta
Λυσσιατρειο - Lyssiatreio
Καλιφρονα - Kallifrona
Πλ. Αμερικης - Pl. Amerikhs
Κεφαλληνιας - Kefallhnias
Αγγελοπουλου - Aggelopoyloy
Οτε Πεδιου Αρεως - Ote Pedioy Areos
Πολυτεχνειο - Polytexneio
Ομονοια - Omonoia
Πλ. Λαυριου - Pl. Layrioy
Ηπειρου - Hpeiroy
Πλ. Βικτωριας - Pl. Biktorias
Αγγελοπουλου - Aggelopoyloy
Κεφαλληνιας - Kefallhnias
Καλλιφρονα - Kallifrona
Λυσιατρειο - Lysiatreio
Ικα Πατησιων - Ika Pathsion
Κολιατσου - Koliatsoy
Ιππολυτου - Ippolytoy
Σχολεια Γκραβας - Sxoleia Gkrabas
Γαλατσιου - Galatsioy
Μητσακη - Mitsakh
Πλ. Παπαδιαμαντη - Pl. Papadiamanth
Πλ. Παπαλουκα - Pl. Papaloyka
Αστυνομια - Astynomia
Χαλεπα - Xalepa
Ορφανιδου - Orfanidoy
Αγια Αικατερινη - Agia Aikaterinh
Φωκα - Foka
Συρακουσων - Syrakoyson
Πτολεμαιων - Ptolemaion
Ευδαπ - Eydap
Δευκαλιωνος - Deykalionos
Πλ. Υγειας - Platia Ygeias
8η Περισσου - 8th Perissou
9η Περισσου - 9th Perissou
10η Περισσου - 10th Perissou
Αφετηρια 054 (Περισσοσ) - Perissos 054
054 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 054 λεωφορείο;
054 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 054 λεωφορείο;
054 σταματάει λειτουργία στις 20:45 τη Τετάρτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 054 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 054 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 054 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 054 λεωφορείο - Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia
Δρομολόγια γραμμής 054 λεωφορείο
054 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:00
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Τρι | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Τετ | 05:00 - 20:45 | 10 - 20 |
Πεμ | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Παρ | 05:00 - 23:00 | 10 - 20 |
Σαβ | 05:00 - 23:00 | 15 - 30 |
Κυρ | 06:30 - 23:00 | 30 - 40 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 054 (από το Αφετηρια 054 (Περισσοσ) - Perissos 054), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 054 (Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
054 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 054 (Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
054 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 054 λεωφορείο είναι Αφετηρια 054 (Περισσοσ) - Perissos 054 και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 054 (Περισσοσ) - Perissos 054. 054 (Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 054 έχει 58 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 64 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 054 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 054 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 054 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 054 (Περισσος - Λαμπρινη - Ομονοια / Perissos - Labrini - Omonoia) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 054 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 054, στην Αθήνα
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 131 - ΑΜΑΞ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΣΤ. ΔΑΦΝΗΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / AMAX. AG. DIMITRIOU - ST. DAFNIS/ Πρόγραμμα
- 530 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ / ST. KIFISIA - MELISSIA - N. PENTELI/ Πρόγραμμα
- 406 - ΠΕΥΚΑΚΙΑ - ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ - ΣΤ.ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 833 - ΕΥΓΕΝΕΙΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 057 - ΛΟΦΟΣ ΣΚΟΥΖΕ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 523 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΔΑΜΕΣ Β' (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 051 - ΣΤ. ΥΠΕΡ. ΛΕΩΦ. ΚΗΦΙΣΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΜΕΣΩ ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤ.) (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST.YPER.LEOF.KIFISOU - OMONOIA (VIA AKAD. PLAT.)/ Πρόγραμμα
- 876 - ΕΛΕΥΣΙΝΑ - ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 537 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ / ACHARNAI - VARYMPOMPI/ Πρόγραμμα
- 701 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΛΙΟΝ - ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 823 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- Γ12 - ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 702 - ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (ΣΧΟΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 450 - ΣΤ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ - Ν. ΠΕΝΤΕΛΗ/ Πρόγραμμα
- 735 - ΑΧΑΡΝΑΙ - ΖΕΦΥΡΙ - ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 536 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ / ZIRINEIO - DIONYSOS/ Πρόγραμμα
- X14 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ / SYNTAGMA - KIFISIA (EXPRESS)/ Πρόγραμμα
- 727 - ΜΕΣΟΝΥΧΙ - ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 046 - ΜΟΥΣΕΙΟ - ΕΛΛΗΝΟΡΩΣΩΝ / MOUSEIO - ELLINOROSON/ Πρόγραμμα
- 749 - ΟΙΚΙΣΜΟΣ ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ - ΣΤ. ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΥ/ Πρόγραμμα