לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכיכר המזרקה ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: יאנוח-ג'ת←נהרייה (45 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
כיכר המזרקה
צפה בלוח הזמנים המלא
מאפיה
צפה בלוח הזמנים המלא
תנועת נוער
צפה בלוח הזמנים המלא
מועדון
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז פיס
צפה בלוח הזמנים המלא
דואר
צפה בלוח הזמנים המלא
ינואח ג'ת ה
צפה בלוח הזמנים המלא
יאנוח ג'ת 2
צפה בלוח הזמנים המלא
כניסה צפונית
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ההר/חרצית
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך ההר/גלבוע
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
אשכר/שניר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת המפה
צפה בלוח הזמנים המלא
אשכר/שניר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת תפן
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מ''ג המעפילים/מחלף יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
כלנית/איריס
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/האורנים
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/השיקמה
צפה בלוח הזמנים המלא
הארזים/מעלה הבנים
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הבנים/הרב משאש
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלה הבנים/הגורן
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב קוק/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
לוי אשכול/הרב קוק
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
צפה בלוח הזמנים המלא
הזית/שזר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מעלות צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון תרשיחא
צפה בלוח הזמנים המלא
מעונה א
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מעונה צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
מעליא/89
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף מעליא
צפה בלוח הזמנים המלא
דהר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף נווה זיו
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת געתון
צפה בלוח הזמנים המלא
משתלת כברי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת כברי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בן עמי
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז רפואי גליל
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נהריה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית נהריה/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-08:15 בשישי
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-08:15 בשישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו יאנוח-ג'ת←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו יאנוח-ג'ת←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס יאנוח-ג'ת←נהרייה (יאנוח-ג'ת←נהרייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 43 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - יאנוח-ג'ת←נהרייה
קו האוטובוס 43, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 14:45 - 19:25
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
14:45 - 19:25
280
ב׳
14:45 - 19:25
280
ג׳
14:45 - 19:25
280
ד׳
14:45 - 19:25
280
ה׳
14:45 - 19:25
280
ו׳
08:15
יציאה אחת ביום
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ כיכר המזרקה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
43 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 43 היא כיכר המזרקה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
קו 43 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (יאנוח-ג'ת←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל