קו 50
בנימינה-גבעת עדה←מנשה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 50 (בנימינה-גבעת עדה←מנשה) יש 6 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך המסילה/ששת הימים ומסתיים בבסיס גולני.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←מנשה (6 תחנות)
דרך המסילה/ששת הימים
ת. רכבת בנימינה
צומת עדה
צומת רגבים
בסיס צבאי
בסיס גולני
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-13:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←מנשה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←מנשה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (בנימינה-גבעת עדה←מנשה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←מנשה (בנימינה-גבעת עדה←מנשה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 50 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו האוטובוס 50, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00 - 13:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 - 13:30 | 330 |
ב׳ | 08:00 - 13:30 | 330 |
ג׳ | 08:00 - 13:30 | 330 |
ד׳ | 08:00 - 13:30 | 330 |
ה׳ | 08:00 - 13:30 | 330 |
ו׳ | 08:00 - 13:30 | 330 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ דרך המסילה/ששת הימים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (בנימינה-גבעת עדה←מנשה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (בנימינה-גבעת עדה←מנשה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
50 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 50 היא דרך המסילה/ששת הימים והתחנה האחרונה היא בסיס גולני.
קו 50 (בנימינה-גבעת עדה←מנשה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (בנימינה-גבעת עדה←מנשה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 10 - צומת אור עקיבא למערב-אור עקיבא<->דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 322 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-ח��רה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 75 - בשמת/רחבת נרקיס-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר אגמית-שוהם-20/ לוח זמנים
- 872 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 48 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 626 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->דרך הלורד\אבני-תל מונד-20/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים