67 linija
Bakarevac - Ekonomska Škola
Gras
Gras 67 minibus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 67 minibus (Bakarevac - Ekonomska Škola) ima 8 stanica. Kreće od Bakarevaca, a završava se na stajalištu Ekonomska Škola.
Izaberi bilo koje 67 minibus stanica da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Bakarevac - Ekonomska Škola (8 stajališta)
Bakarevac
Vodovod
Ruđera Boškovića I
Donji Pofalići
Humska
Vranica
Fabrika Duhana Sarajevo
Ekonomska Škola
67 Često postavljena pitanja
U koliko sati 67 minibus je prvi polazak?
67 minibus kreće sa radom u 07:40 ovim danima: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak.
U koliko sati 67 minibus neće saobraćati?
67 minibus prestaje sa radom u 19:00 ovim danima: nedelja.
U koliko sati 67 minibus stiže?
Kada linija Bakarevac - Ekonomska Škola minibus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Bakarevac - Ekonomska Škola minibus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Da li ima 67 minibus stanica u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 67 minibus stanica.
67 minibus Red vožnje
67 minibus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 07:40 - 22:30
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 07:40 - 22:30 | 80 - 210 |
uto. | 07:40 - 22:30 | 80 - 210 |
sre. | 07:40 - 22:30 | 80 - 210 |
čet. | 07:40 - 22:30 | 80 - 210 |
pet. | 07:40 - 22:30 | 80 - 210 |
sub. | 08:00 - 21:35 | 177 - 227 |
ned. | 08:45 - 19:00 | 104 - 200 |
Gras minibus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 67 (od Bakarevac), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, minibus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 67 (Bakarevac - Ekonomska Škola) u realnom vremenu i pratite minibus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Gras za sve informacije sada.
Linija 67 - minibus cena
Gras 67 (Bakarevac - Ekonomska Škola) cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Gras otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Gras.
67 (Gras)
Prvo stajalište trase linije 67 minibus je Bakarevac a poslednje stajalište je Ekonomska Škola. 67 (Bakarevac - Ekonomska Škola) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 67 ima 8 stanica a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 6 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Gras preporučene trase, uživo vreme dolaska za minibus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Sarajevo, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 67 minibus stanica. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i minibus red vožnje za liniju 67 minibus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 67 u stvarnom vremenu minibus praćenje
Pratite liniju 67 (Bakarevac - Ekonomska Škola) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 67 minibus linije ili aplikaciju Gras minibus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj minibus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Gras ili alat za planiranje putovanja za tramvaj, autobus, minibus ili gondola da isplanirate svoju rutu oko Sarajevo. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Gras i svaki minibus, uključujući činiju 67, u Sarajevo
67 - Alternativne trase
Gras u graduSarajevo
- 84 - Ilidža - Miševići/ Red vožnje
- 60 - Vogošća - Tihovići/ Red vožnje
- 73 - Vijećnica - G. Han - Hladivode/ Red vožnje
- 55 - Baščaršija - Sedrenik/ Red vožnje
- 71 - Stup - Rječica/ Red vožnje
- 61 - Stup - Sokolje/ Red vožnje
- 75 - Ilidža - Mokrine/ Red vožnje
- 78 - Tarčin - Budomlići/ Red vožnje
- 83 - Hadžići - Ušivak/ Red vožnje
- 80 - Tarčin - Korča/ Red vožnje
- 98 - Latinska Ćuprija - Trebević/ Red vožnje
- 58 - Baščaršija - Mihrivode/ Red vožnje
- 82 - Hadžići - Kasatići/ Red vožnje
- 69 - Sutjeska - Nahorevo/ Red vožnje
- 81 - Tarčin - Luke/ Red vožnje
- 52 - Baščaršija - Faletići/ Red vožnje
- 68 - Sutjeska - Poljine/ Red vožnje
- 95 - Vijećnica - Brusulje/ Red vožnje
- 64 - Park - Barice/ Red vožnje