5533B
5533B - Barajevo As - Nenadovac - Glumčevo Brdo - Stara Lipovica - Trebež - Glumčevo Brdo - Barajevo As Распоред
Raspored Radni dani
Stanica | Polazak #1 | Polazak #2 |
---|---|---|
Barajevo As | 13:40 | 19:10 |
Barajevo - Centar | 13:40 | 19:10 |
Barajevo - Miodraga Vukovića | 13:42 | 19:13 |
Karaula - R | 13:44 | 19:15 |
Srednji Kraj | 13:45 | 19:16 |
Taborište | 13:47 | 19:18 |
Nenadovac | 13:49 | 19:21 |
Taborište | 13:52 | 19:24 |
Glumčevo Brdo 2 | 13:53 | 19:26 |
Glumčevo Brdo 3 | 13:55 | 19:28 |
Stevančevića Kraj | 13:56 | 19:29 |
Glumčevo Brdo - Škola | 13:57 | 19:31 |
Glumčevo Brdo | 13:59 | 19:32 |
Glumčevo Brdo 1 | 14:00 | 19:34 |
Glumčevo Brdo - Gorčinac | 14:01 | 19:35 |
Brđanska | 14:03 | 19:37 |
Lipovički Put | 14:05 | 19:40 |
Timočki Put | 14:06 | 19:42 |
Drenjak | 14:08 | 19:43 |
Lipovički Put 4. Deo | 14:10 | 19:46 |
Stara Lipovica | 14:11 | 19:48 |
Petkovići - Raskrsnica | 14:12 | 19:49 |
Brzačka | 14:14 | 19:51 |
Petkovići - Trafo | 14:15 | 19:52 |
Simić - R | 14:17 | 19:55 |
Kuzmanovići - R | 14:19 | 19:57 |
Manastir | 14:20 | 19:58 |
Stara Lipovica - Okretnica | 14:21 | 19:59 |
Manastir | 14:22 | 20:00 |
Kuzmanovići - R | 14:23 | 20:01 |
Simić - R | 14:25 | 20:03 |
Petkovići - Trafo | 14:27 | 20:05 |
Brzačka | 14:28 | 20:06 |
Petkovići - Raskrsnica | 14:30 | 20:07 |
Prvomajska | 14:31 | 20:09 |
Trebež | 14:33 | 20:10 |
29. Novembra | 14:34 | 20:11 |
Trebež - Okretnica | 14:35 | 20:13 |
Dragana Lukića | 14:36 | 20:13 |
Jovana Deretića | 14:37 | 20:14 |
Strugara | 14:37 | 20:15 |
Jovana Deretića | 14:38 | 20:15 |
Dragana Lukića | 14:39 | 20:16 |
Trebež - Okretnica | 14:40 | 20:17 |
29. Novembra | 14:41 | 20:18 |
Trebež | 14:42 | 20:19 |
Prvomajska | 14:43 | 20:20 |
Stara Lipovica | 14:45 | 20:22 |
Lipovički Put 4. Deo | 14:47 | 20:23 |
Drenjak | 14:49 | 20:25 |
Timočki Put | 14:50 | 20:27 |
Lipovački Put | 14:52 | 20:28 |
Brđanska | 14:54 | 20:30 |
Glumčevo Brdo - Gorčinac | 14:55 | 20:31 |
Glumčevo Brdo 1 | 14:56 | 20:32 |
Glumčevo Brdo - Dom | 14:58 | 20:33 |
Glumčevo Brdo - Škola | 14:59 | 20:35 |
Stevančevića Kraj | 15:00 | 20:36 |
Groblje | 15:03 | 20:38 |
Taborište | 15:05 | 20:39 |
Srednji Kraj | 15:07 | 20:41 |
Karaula | 15:08 | 20:42 |
Barajevo - Miodraga Vukovića | 15:11 | 20:44 |
Barajevo - Centar | 15:13 | 20:46 |
Barajevo As | 15:14 | 20:46 |
Lasta Bus red vožnje - 5533B (Barajevo As - Nenadovac - Glumčevo Brdo - Stara Lipovica - Trebež - Glumčevo Brdo - Barajevo As)
Lasta Bus red vožnje za 5533B, Barajevo As - Nenadovac - Glumčevo Brdo - Stara Lipovica - Trebež - Glumčevo Brdo - Barajevo As, pruža putnicima pouzdan raspored. Raspored je za plan putovanja od Barajevo As stanica do Barajevo As stanica, međutim, ovaj red vožnje može biti promenjen iz različitih razloga.
Možete da pristupite onlajn redu vožnje u realnom vremenu ili da pogledate verziju Bus za štampanje. Planirajte svoje putovanje prema redu vožnje za danas, sutra, radnim danima ili vikendom uz naš pouzdan i ažuriran raspored Lasta.