קו 16
רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 16 (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל ברכבל/העלייה השנייה ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (37 תחנות)
רכבל/העלייה השנייה
העליה השניה/אלישע
העליה השניה/הקלעים
העליה השניה/נהלל
בית ספר עליה/העליה השניה
בי''ח רמב''ם/העלייה השנייה
חיל הים/העלייה השנייה
צומת דולפין/שדרות רוטשילד
מרכז רפואי לין/רוטשילד
בית חולים איטלקי/המגינים
המגינים/בן גוריון
המגינים/עין דור
המגינים/הבנקים
המגינים/ככר ההגנה
קרית הממשלה/פל ים
פלים/קיבוץ גלויות
שיבת ציון/מעלה השחרור
דאר/מעלה השחרור
חסן שוקרי/הנביאים
העירייה
הרצל/הלל יפה
הרצל/חיים וייצמן
שוק תלפיות/ארלוזורוב
ארלוזורוב/מיכאל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
גרנד קניון/רופין
חנקין/גוטל לוין
דרך חנקין/אינטרנציונל
חנקין/קומוי
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
חניתה/טרומפלדור
שמחה גולן/רטנר
גרנד קניון/שמחה גולן
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-15:35 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של אגד (Egged) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:53 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 15:35 | 20 - 35 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 05:53 - 23:40 | 12 - 22 |
ד׳ | 05:53 - 23:40 | 12 - 22 |
ה׳ | 05:53 - 23:40 | 12 - 22 |
ו׳ | 05:50 - 15:35 | 20 - 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ רכבל/העלייה השנייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
16 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 16 היא רכבל/העלייה השנייה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 16 (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (רכבל/העלייה השנייה←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 970 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ערד/סובה-חיפה-15/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 97 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->דוכיפת/חוחית-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 82א - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 7 - פאוור סנטר-נס ציונה<->אצטדיון נס ציונה-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 226 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 2א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->סנונית/דרור-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 487 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קיבוץ עין גדי/חדר אוכל-עין גדי-3ם/ לוח זמנים
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3ב/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 403 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים