Buss - 163

163

Kärrtorp T-bana - Bredäng T-bana

SL

163 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 163 buss (Riktning: Kärrtorp T-Bana) har 45 stopp avgår från Bredäng T-Bana och slutar Kärrtorp T-Bana.

163 buss tidsplan översikt: Startar normalt 00:03 och slutar vid 23:33. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 163 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Kärrtorp T-Bana

Bredäng T-Bana Bredängstorget 14, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Bredängs Allé Bredängs Allé 46, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Storsätragränd Eksätravägen 436, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sätra Eksätravägen 414, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Stensätravägen Stensätravägen 9B, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Strömsätravägen Strömsätravägen 15, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Murmästarvägen Strömsätragränd 18, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Bredängs Allé Bredängs Allé 46, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Bredäng T-Bana Bredängstorget 14, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Ålgrytevägen Bredängsvägen 204, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Lilla Sällskapets Väg Bredängsvägen 129, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Eksätravägen (På Bredängsvägen) Bredängsvägen 31, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Häradsvägen Vantörsvägen 289, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Dr Widerströms Gata Doktor Widerströms Gata 5, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Fruängen T-Bana Fruängsgången 8, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Fredrika Bremers Gata Fruängsgatan 10, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Isbergavägen Isbergavägen 1, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Johan Skytteskolan Svartlösavägen 128, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Fru Marias Väg Svartlösavägen 83, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Långbrovägen Skimmelvägen 3, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Vältstigen Johan Skyttes Väg 261, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Långbrodalsvägen (Johan Skyttes Väg) Johan Skyttes Väg 237, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Skyttes Plan Sjättenovembervägen 221, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Älvsjögården Götalandsvägen 241, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Älvsjö Station Älvsjö Stationsgata 11, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Turingevägen Gamla Huddingevägen 457, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Jädersvägen Gamla Huddingevägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Örby Skola Gamla Huddingevägen 424, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Ludgovägen Gamla Huddingevägen 409, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Juliaborg Gimmerstavägen 2, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Tystbergavägen Tystbergavägen 3, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sågverksgatan Bastuhagsvägen 4, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sävenäsgatan Tussmötevägen 260, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Bandhagsvägen Tussmötevägen 222, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Skönviksvägen Tussmötevägen 205, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Svedmyra T-Bana Öknebovägen 6, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sockenplan T-Bana Sockenplan 370, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Lindevägen Enskedevägen 37, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Blåsut T-Bana Blåsutvägen 47B, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Åstorpsringen Fyrskeppsvägen 19, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Kärrtorp Kärrtorpsgården Söderarmsvägen 1, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Karlsövägen Söderarmsvägen 23, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Kärrtorp T-Bana Vikstensvägen 3, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station

163 FAQ

Vilken tid börjar 163 buss köra?

163 buss börjar köra 00:03 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 163 buss att gå?

163 buss slutar köra 23:33 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 163 buss?

När kommer Kärrtorp T-bana - Bredäng T-bana Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Kärrtorp T-bana - Bredäng T-bana Buss som är närmst din plats

Lista över List of 163 buss Stopps

Bredäng T-Bana • Bredängs Allé • Storsätragränd • Sätra • Stensätravägen • Strömsätravägen • Murmästarvägen • Bredängs Allé • Bredäng T-Bana • Ålgrytevägen • Lilla Sällskapets Väg • Eksätravägen (På Bredängsvägen) • Häradsvägen • Dr Widerströms Gata • Fruängen T-Bana • Fredrika Bremers Gata • Isbergavägen • Långbrohallen • Johan Skytteskolan • Fru Marias Väg • Långbrovägen • Vältstigen • Långbrodalsvägen (Johan Skyttes Väg) • Skyttes Plan • Älvsjögården • Älvsjö Station • Turingevägen • Jädersvägen • Örby Skola • Ludgovägen • Juliaborg • Tystbergavägen • Sågverksgatan • Sävenäsgatan • Bandhagsvägen • Skönviksvägen • Svedmyra T-Bana • Sockenplan T-Bana • Lindevägen • Blåsut T-Bana • Dalens Sjukhus • Åstorpsringen • Kärrtorp Kärrtorpsgården • Karlsövägen • Kärrtorp T-Bana

Lista över 163 buss gator

Bredängstorget 14 • Bredängs Allé 46 • Eksätravägen 436 • Eksätravägen 414 • Stensätravägen 9B • Strömsätravägen 15 • Strömsätragränd 18 • Bredängs Allé 46 • Bredängstorget 14 • Bredängsvägen 204 • Bredängsvägen 129 • Bredängsvägen 31 • Vantörsvägen 289 • Doktor Widerströms Gata 5 • Fruängsgången 8 • Fruängsgatan 10 • Isbergavägen 1 • Svartlösavägen 128 • Svartlösavägen 83 • Skimmelvägen 3 • Johan Skyttes Väg 261 • Johan Skyttes Väg 237 • Sjättenovembervägen 221 • Götalandsvägen 241 • Älvsjö Stationsgata 11 • Gamla Huddingevägen 457 • Gamla Huddingevägen • Gamla Huddingevägen 424 • Gamla Huddingevägen 409 • Gimmerstavägen 2 • Tystbergavägen 3 • Bastuhagsvägen 4 • Tussmötevägen 260 • Tussmötevägen 222 • Tussmötevägen 205 • Öknebovägen 6 • Sockenplan 370 • Enskedevägen 37 • Blåsutvägen 47B • Fyrskeppsvägen 19 • Söderarmsvägen 1 • Söderarmsvägen 23 • Vikstensvägen 3

163 buss Schema

163 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:03 - 23:33

Måndag 00:03 - 23:33
Tisdag 00:03 - 23:33
Onsdag 00:03 - 23:33
Torsdag 00:03 - 23:33
Fredag 00:03 - 23:33
Lördag Inte i drift
Söndag Inte i drift
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 85+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 163 buss är Bredäng T-Bana och sista stoppet är Kärrtorp T-Bana. 163 (Riktning: Kärrtorp T-Bana) kör under vardagar.

Ytterligare information: 163 har 45 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 51 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 163 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 163 buss för att ta med på din resa.

163 nära mig

163 FAQ

Vilken tid börjar 163 buss köra?

163 buss börjar köra 00:03 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 163 buss att gå?

163 buss slutar köra 23:33 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 163 buss?

När kommer Kärrtorp T-bana - Bredäng T-bana Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Kärrtorp T-bana - Bredäng T-bana Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer