קו 17
פתח תקווה←ראש העין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 17 (פתח תקווה←ראש העין) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים בבית העלמין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←ראש העין (45 תחנות)
מסוף משה ארנס/רציפים
ת.רק''ל תחנה מרכזית פ''ת/בר כוכבא
שטמפפר/חיים עוזר
יהושע שטמפפר/רמב''ם
שטמפפר/אברבנל
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין
הגר''א/לינדוי
צומת גנים/ירושלים
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צומת פארק אפק/כביש 483
צומת ראש העין לדרום/כביש 444
שד. שלמה המלך/אפק
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
הרב שלום שבזי / צה''ל
צה''ל/חזון אי''ש
צה''ל/זכריה משה
צה''ל/אבן עזרא
הרש''ש/הנביאים
הנביאים/וולפסון
מלכי ישראל/עליזה בגין
מלכי ישראל/יהודה הלוי
יהודה הלוי/מלכי ישראל
יהודה הלוי/תיכון בגין
ככר המשוררים
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
ז'בוטינסקי/שילה
ז'בוטינסקי / כרמל
צומת כרמל
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
נווה אפיקים/מתנ''ס לב אפק
מכללת ראש העין/נווה אפיקים
מכללת ראש העין/מבצע בזק
שכונת נווה אפק/ה' באייר
גינת מבצע דני/ה' באייר
ה' באייר / מבצע דני
ה' באייר/מבצע חירם
דרך בגין/דן
דרך מנחם בגין/הפרחים
נחל רבה/חט''ב גוונים
דרך הציונות / הדרור
דרך הציונות/יונה
דרך הציונות/בזלת
בית העלמין
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-16:30 בשני, שישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (פתח תקווה←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←ראש העין (פתח תקווה←ראש העין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 17 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו 17 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 06:35 - 16:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 20:10 - 23:40 | 30 |
ד׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:35 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:10 - 23:40 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (פתח תקווה←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (פתח תקווה←ראש העין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
17 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 17 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא בית העלמין.
קו 17 (פתח תקווה←ראש העין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (פתח תקווה←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 5א - החרש/עמל-פתח תקווה<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 3 - 'עמל א-ראש העין<->רחוב 117/רחוב 12-ג'לג'וליה-10
- 220 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 359 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#
- 29 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 13 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 250 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 314 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->צה''ל/נחל דן-קרית אונו-1#/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 12 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 183 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->נירית/גולן-נירית-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 464 - מסוף בני ברית-אשדוד<->זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 38א - פינס/שדרות בן גוריון-גדרה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-21/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים