Buss - 186

186

Lagga Skola

UL

186 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 186 buss (Riktning: Lagga Skola) har 17 stopp avgår från Knivsta Station och slutar Lagga Skola.

186 buss tidsplan översikt: Startar normalt 06:10 och slutar vid 06:10. Normala arbetsdagar: Måndag, Tisdag, Fredag, Lördag, Söndag.

Välj någon av 186 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Lagga Skola

Knivsta Station Stationsvägen, Knivsta Visa hela tidtabellen Gå till station
Knivsta Gredelbybacken Gredelbyvägen, Knivsta Visa hela tidtabellen Gå till station
Knivsta Boängsvägen Visa hela tidtabellen Gå till station
Knivsta Nova Park Gredelbyleden, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station
Östuna Risberga Vägskäl Visa hela tidtabellen Gå till station
Olunda Västra C 1060, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station
Marma Östuna C 1060, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station

186 FAQ

Vilken tid börjar 186 buss köra?

186 buss börjar köra 06:10 på Måndag, Tisdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 186 buss att gå?

186 buss slutar köra 06:10 på Måndag, Tisdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 186 buss?

När kommer Lagga Skola Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Lagga Skola Buss som är närmst din plats

Lista över List of 186 buss Stopps

Knivsta Station • Knivsta Gredelbybacken • Knivsta Boängsvägen • Knivsta Nova Park • Knivsta Brunnbybadet • Spakbacken Vägskäl • Rosendal (Östuna) • Östuna Risberga Vägskäl • Östuna Bygdegård • Östuna Kyrka • Tisslinge Östra • Tisslinge Västra • Hästhagen • Olunda Östra • Olunda Västra • Marma Östuna • Lagga Skola

Lista över 186 buss gator

Stationsvägen • Gredelbyvägen • Gredelbyleden • C 1060 • C 1060

186 buss Schema

186 buss rutt kör Måndag, Tisdag, Fredag, Lördag, Söndag. Vanliga schema tider: 06:10

Måndag 06:10
Tisdag 06:10
Onsdag Inte i drift
Torsdag Inte i drift
Fredag 06:10
Lördag 09:05 - 17:10
Söndag 09:05 - 17:10
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 85+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 186 buss är Knivsta Station och sista stoppet är Lagga Skola. 186 (Riktning: Lagga Skola) kör under Måndag, Tisdag, Fredag, Lördag, Söndag.

Ytterligare information: 186 har 17 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 16 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig UL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 186 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 186 buss för att ta med på din resa.

186 nära mig

186 FAQ

Vilken tid börjar 186 buss köra?

186 buss börjar köra 06:10 på Måndag, Tisdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 186 buss att gå?

186 buss slutar köra 06:10 på Måndag, Tisdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 186 buss?

När kommer Lagga Skola Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Lagga Skola Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer