קו 213
הרצלייה←קלנסווה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 213 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 213 (הרצלייה←קלנסווה) יש 60 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים בקלנסווה/יציאה צפונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 213 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←קלנסווה (60 תחנות)
השונית/יורדי ים
מרינה/השונית
מדינת היהודים/מתתיהו
מדינת היהודים/גלגלי הפלדה
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר
אבא אבן/ משכית
מחלף הסירה למזרח
תחנת רכבת הרצליה
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו
קניון שבעת הכוכבים
ז'בוטינסקי/פינסקר
הנדיב/ז'בוטינסקי
המרכז הבין תחומי/מנחם בגין
הבריגדה היהודית/הדר
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
בית לוינשטיין/דרך ירושלים
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
שדרות וייצמן/דרך ירושלים
ספורטק/שדרות וייצמן
שדרות וייצמן/מגדל
עתידים/וייצמן
עתידים/היצירה
קניון רננים/התעשייה
התדהר/התעשיה
שדרות וייצמן/עקיבא
מחלף רעננה צפון
קניון כפר סבא הירוקה/שד' מנחם בגין
שד' מנחם בגין/משה סנה
טשרניחובסקי/כנפי נשרים
צומת גן חיים
צומת צופית
צומת בית ברל
צומת רמת הכובש
דרך יפו/א סלאם
חט''ב א/עבד אל חי
טארק עבד אל חי/מחמוד קסאם
טארק עבד אל חי/באב אל ח'אן
טארק עבד אלי חי/עומר בן אל ח'טאב
בית ספר על יסודי ב'/טארק אל חי
איזור תעשיה
'טירה א
צומת טירה
צומת צור נתן
כניסה לטבעת דרום
טבעת דרומית
טבעת דרום/אלבוח'ארי
קופת חולים מכבי
קופ''ח מאוחדת
מוזיאון לאומנות
קופ''ח כללית מרכז
בית ספר אל אימן
מרכז רפואי אלראזי
קופת חולים כללית
תפוח פיס
קופ''ח כללית צפונית
צומת המעבר לצפון
צומת שער אפרים
צומת קלנסאווה
קלנסוואה 2
קלנסווה/יציאה צפונית
שאלות ותשובות לגבי קו 213
מתי מתחיל לפעול קו 213?
קו 213 מתחיל לפעול ב-09:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 213 מפסיק לעבוד?
קו 213 מפסיק לפעול ב-13:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 213?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←קלנסווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←קלנסווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 213 (הרצלייה←קלנסווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←קלנסווה (הרצלייה←קלנסווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 213 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 213 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 213 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 213 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 213
קו 213 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:30 - 13:30 | 120 |
ב׳ | 22:30 - 23:45 | 75 |
ג׳ | 09:00 - 23:45 | 45 - 120 |
ד׳ | 09:00 - 23:45 | 45 - 120 |
ה׳ | 09:00 - 23:45 | 45 - 120 |
ו׳ | 09:30 - 13:30 | 120 |
ש׳ | 22:30 - 23:45 | 75 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל213 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 213 (הרצלייה←קלנסווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 213
תעריף הנסיעה ב213 (הרצלייה←קלנסווה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
213 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 213 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא קלנסווה/יציאה צפונית.
קו 213 (הרצלייה←קלנסווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 213. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 213.
מעקב אחר קו האוטובוס 213 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 213 (הרצלייה←קלנסווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 213 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 213 ב-ישראל
213 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 152 - גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#
- 115 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 137 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 369 - מלכי ישראל/דרך הדרום-קרית גת<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-23/ לוח זמנים
- 572 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 375 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מלכי ישראל/אדוריים-קרית גת-1#
- 144 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->כלא סהרונים-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 51 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->לב הפארק/וייצמן-רעננה-1#
- 82 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->ברל כצנלסון/בורוכוב-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 446 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 75 - פעמי אביב/ברכת עם-גבעת ח''ן<->בית ספר ישורון/קלאוזנר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 35 - המרכבה/הבנאי-חולון<->קניון איילון-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->אמטיראת-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 72 - מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-2#
- 377 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים