Buss - 248

248

Avondale - Redmond TC - Kirkland TC

Metro Transit

248 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 248 buss (Riktning: Kirkland Transit Center Redmond Transit Center) har 29 stopp avgår från Avondale Pl Ne & Avondale Rd Ne och slutar Kirkland Tc.

248 buss tidsplan översikt: Startar normalt 04:55 och slutar vid 23:08. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 248 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Kirkland Transit Center Redmond Transit Center

Avondale Pl Ne & Avondale Rd Ne 12040 Avondale Pl Ne, Union Hill-Novelty Hill Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & Ne 116th St 11442 Avondale Rd Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & 11000 Block 10909 Avondale Rd Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & Ne 104th St 10226 186th Ct Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & Ne Novelty Hill Rd 9805 Avondale Rd Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & Ne 95th St Avondale Road Northeast, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & 180th Ave Ne 9009 Avondale Rd Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Rd Ne & Ne 85th Pl 17332 Ne 85th Pl, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Union Hill Rd & 178th Pl Ne 17634 Ne Union Hill Rd, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Bear Creek P&R & 178th Pl Ne 7760 178th Pl Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Union Hill Rd & Avondale Rd Ne 17530 Ne Union Hill Rd, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Way Ne & 170th Pl Ne Avondale Way Northeast, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Avondale Way Ne & Ne Redmond Way 16910 Avondale Way Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
164th Ave Ne & Ne 80th St 7950 164th Ave Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne 83rd St & 161st Ave Ne - Bay 4 150 161th NE, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Redmond Way & 160th Ave Ne 15946 Redmond Way, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Redmond Way & 159th Pl Ne 159th Place Northeast, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Redmond Way & Willows Rd Ne 15219 Ne 81st Way, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Redmond Way & 149th Pl Ne 8002 149th Pl Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Redmond Way & 145th Ave Ne Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne Redmond Way & 140th Ave Ne 8225 140th Ave Ne, Redmond Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne 85th St & 132nd Ave Ne 13112 Ne 85th St, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne 85th St & 128th Ave Ne 12644 Northeast 85th Street, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne 85th St & 126th Ave Ne 12520 Northeast 85th Street, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne 85th St & 124th Ave Ne 8510 122nd Avenue Northeast, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
Ne 85th St & 114th Ave Ne 11250 Kirkland Way, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
6th St & 4th Ave 6th Street, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
Kirkland Way & 6th St 570 Kirkland Way, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station
Kirkland Tc 3rd Street, Kirkland Visa hela tidtabellen Gå till station

248 FAQ

Vilken tid börjar 248 buss köra?

248 buss börjar köra 04:55 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 248 buss att gå?

248 buss slutar köra 22:07 på Söndag, Lördag.

Vilken tid ankommer 248 buss?

När kommer Avondale - Redmond TC - Kirkland TC Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Avondale - Redmond TC - Kirkland TC Buss som är närmst din plats

Lista över List of 248 buss Stopps

Avondale Pl Ne & Avondale Rd Ne • Avondale Rd Ne & Ne 116th St • Avondale Rd Ne & 11000 Block • Avondale Rd Ne & Ne 104th St • Avondale Rd Ne & Ne Novelty Hill Rd • Avondale Rd Ne & Ne 95th St • Avondale Rd Ne & 180th Ave Ne • Avondale Rd Ne & Ne 85th Pl • Ne Union Hill Rd & 178th Pl Ne • Bear Creek P&R & 178th Pl Ne • Ne Union Hill Rd & Avondale Rd Ne • Avondale Way Ne & 170th Pl Ne • Avondale Way Ne & Ne Redmond Way • 164th Ave Ne & Ne 80th St • Ne 83rd St & 161st Ave Ne - Bay 4 • Ne Redmond Way & 160th Ave Ne • Ne Redmond Way & 159th Pl Ne • Ne Redmond Way & Willows Rd Ne • Ne Redmond Way & 149th Pl Ne • Ne Redmond Way & 145th Ave Ne • Ne Redmond Way & 140th Ave Ne • Ne 85th St & 132nd Ave Ne • Ne 85th St & 128th Ave Ne • Ne 85th St & 126th Ave Ne • Ne 85th St & 124th Ave Ne • Ne 85th St & 114th Ave Ne • 6th St & 4th Ave • Kirkland Way & 6th St • Kirkland Tc

Lista över 248 buss gator

12040 Avondale Pl Ne • 11442 Avondale Rd Ne • 10909 Avondale Rd Ne • 10226 186th Ct Ne • 9805 Avondale Rd Ne • Avondale Road Northeast • 9009 Avondale Rd Ne • 17332 Ne 85th Pl • 17634 Ne Union Hill Rd • 7760 178th Pl Ne • 17530 Ne Union Hill Rd • Avondale Way Northeast • 16910 Avondale Way Ne • 7950 164th Ave Ne • 150 161th NE • 15946 Redmond Way • 159th Place Northeast • 15219 Ne 81st Way • 8002 149th Pl Ne • 8225 140th Ave Ne • 13112 Ne 85th St • 12644 Northeast 85th Street • 12520 Northeast 85th Street • 8510 122nd Avenue Northeast • 11250 Kirkland Way • 6th Street • 570 Kirkland Way • 3rd Street

248 buss Schema

248 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 04:55 - 23:08

Måndag 04:55 - 23:08
Tisdag 04:55 - 23:08
Onsdag 04:55 - 23:08
Torsdag 04:55 - 23:08
Fredag 04:55 - 23:08
Lördag 06:07 - 22:07
Söndag 06:07 - 22:07
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 85+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 248 buss är Avondale Pl Ne & Avondale Rd Ne och sista stoppet är Kirkland Tc. 248 (Riktning: Kirkland Transit Center Redmond Transit Center) kör under vardagar.

Ytterligare information: 248 har 29 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 33 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig Metro Transit förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Seattle Tacoma Bellevue och hjälper till att hitta närmaste 248 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 248 buss för att ta med på din resa.

248 nära mig

Alternativa vägar

248 FAQ

Vilken tid börjar 248 buss köra?

248 buss börjar köra 04:55 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 248 buss att gå?

248 buss slutar köra 22:07 på Söndag, Lördag.

Vilken tid ankommer 248 buss?

När kommer Avondale - Redmond TC - Kirkland TC Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Avondale - Redmond TC - Kirkland TC Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer