Buss - 4

4

Polideportivo - Moscatelares

Autobuses urb. de Alcobendas y S.S. de los R.

4 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 4 buss (Riktning: Moscatelares) har 17 stopp avgår från Polideportivo Municipal - Dehesa Boyal och slutar Av. Matapiñonera - Av. Severo Ochoa.

4 buss tidsplan översikt: Startar normalt 06:30 och slutar vid 21:30. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 4 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Moscatelares

Polideportivo Municipal - Dehesa Boyal Kommande ankomster
Av. Navarrondán - Pº Segovia Avenida de Navarrondán, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Aragón - Instituto Avenida de Aragón, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Aragón - Centro De Salud 1B Av Navarra, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Rosa Luxemburgo - Av. Miguel Hernández 2 Cl Blas De Otero, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Rosa Luxemburgo - Est. Baunatal 1 Av Rosa De Luxemburgo, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Baunatal - Pza. Andrés Caballero 2A Av Sierra, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Sierra - Cervantes Avenida de la Sierra, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Sierra - Est. Alcobendas S. Seb. Reyes Avenida de la Sierra, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Colmenar Viejo - Ntra. Sra. Carmen 1 Cl Canarias, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Colmenar Viejo - Ramón Esteban 16 Av Colmenar Viejo, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Real - Higueras 30 Cl Real, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Real - Hontanillas 6 Cl Estafeta, San Sebastián de los Reyes Kommande ankomster
Av. Matapiñonera - Av. Camino De Lo Cortao 5 Av Matapiñonera, San Sebastián De Los Reyes Kommande ankomster
Av. Matapiñonera - Hoya 20 Av Matapiñonera, San Sebastián De Los Reyes Kommande ankomster
Av. Matapiñonera - Plaza Norte Kommande ankomster
Av. Matapiñonera - Av. Severo Ochoa Kommande ankomster

4 FAQ

Vilken tid börjar 4 buss köra?

4 buss börjar köra 06:30 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 4 buss att gå?

4 buss slutar köra 21:30 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 4 buss?

När kommer Polideportivo - Moscatelares Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Polideportivo - Moscatelares Buss som är närmst din plats

Lista över List of 4 buss Stopps

Polideportivo Municipal - Dehesa Boyal • Av. Navarrondán - Pº Segovia • Av. Aragón - Instituto • Av. Aragón - Centro De Salud • Av. Rosa Luxemburgo - Av. Miguel Hernández • Av. Rosa Luxemburgo - Est. Baunatal • Av. Baunatal - Pza. Andrés Caballero • Av. Sierra - Cervantes • Av. Sierra - Est. Alcobendas S. Seb. Reyes • Av. Colmenar Viejo - Ntra. Sra. Carmen • Av. Colmenar Viejo - Ramón Esteban • Real - Higueras • Real - Hontanillas • Av. Matapiñonera - Av. Camino De Lo Cortao • Av. Matapiñonera - Hoya • Av. Matapiñonera - Plaza Norte • Av. Matapiñonera - Av. Severo Ochoa

Lista över 4 buss gator

Avenida de Navarrondán • Avenida de Aragón • 1B Av Navarra • 2 Cl Blas De Otero • 1 Av Rosa De Luxemburgo • 2A Av Sierra • Avenida de la Sierra • Avenida de la Sierra • 1 Cl Canarias • 16 Av Colmenar Viejo • 30 Cl Real • 6 Cl Estafeta • 5 Av Matapiñonera • 20 Av Matapiñonera

4 buss Schema

4 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 06:30 - 21:30

Måndag 06:30 - 21:30
Tisdag 06:30 - 21:30
Onsdag 06:30 - 21:30
Torsdag 06:30 - 21:30
Fredag 06:30 - 21:30
Lördag 08:00 - 22:00
Söndag 10:00 - 22:00
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 83+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 4 buss är Polideportivo Municipal - Dehesa Boyal och sista stoppet är Av. Matapiñonera - Av. Severo Ochoa. 4 (Riktning: Moscatelares) kör under vardagar.

Ytterligare information: 4 har 17 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 21 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig Autobuses urb. de Alcobendas y S.S. de los R. förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Madrid och hjälper till att hitta närmaste 4 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 4 buss för att ta med på din resa.

4 nära mig

Alternativa vägar

Autobuses urb. de Alcobendas y S.S. de los R. i Madrid

7 9 3 10 8 1 6 2 11 5
Madrid Kollektivtrafik

4 FAQ

Vilken tid börjar 4 buss köra?

4 buss börjar köra 06:30 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 4 buss att gå?

4 buss slutar köra 21:30 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 4 buss?

När kommer Polideportivo - Moscatelares Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Polideportivo - Moscatelares Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer