Buss - 516

516

Tierp Station

UL

516 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 516 buss (Riktning: Tierp Station) har 20 stopp avgår från Söderfors Bruksskolan och slutar Tierp Station.

516 buss översikt över tidtabell för den kommande veckan: Trafiken börjar klockan 00:05 och slutar 23:05. Driftsdagar den här veckan: Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Lördag, Söndag.

Välj någon av 516 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

516 FAQ

Vilken tid börjar 516 buss köra?

516 buss börjar köra 00:05 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 516 buss att gå?

516 buss slutar köra 22:05 på Söndag, Lördag.

Vilken tid ankommer 516 buss?

När kommer Tierp Station Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Tierp Station Buss som är närmst din plats

Lista över List of 516 buss Stopps

Söderfors Bruksskolan • Söderfors Biblioteket • Söderfors Skogsgårdarna • Söderfors Gävlevägen • Söderfors Macken • Söderfors Fd Station • Söderfors Östermalm • Söderfors Habia Cable • Mandal • Halsberg • Skruven Vägskäl • Bondebo • Bäcklösen Harsbo Vägskäl • Bäcklösen Östra • Gubbo • Tierp Tierpsporten • Tierp Ladvägen • Tierp Högbergsskolan • Tierp Aspenskolan • Tierp Station

516 buss Schema

516 buss rutt kör Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Lördag, Söndag. Vanliga schema tider: 00:05 - 23:05

Måndag 00:05 - 23:05
Tisdag 00:05 - 23:05
Onsdag 00:05 - 23:05
Torsdag 00:05 - 23:05
Fredag Inte i drift
Lördag 00:05 - 22:05
Söndag 00:05 - 22:05
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2700 städer i 86+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 516 buss är Söderfors Bruksskolan och sista stoppet är Tierp Station. 516 (Riktning: Tierp Station) kör under Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Lördag, Söndag.

Ytterligare information: 516 har 20 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 25 minuter.

Påväg? Se varför över 300 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig UL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 516 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 516 buss för att ta med på din resa.

516 nära mig

Alternativa vägar

516 FAQ

Vilken tid börjar 516 buss köra?

516 buss börjar köra 00:05 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 516 buss att gå?

516 buss slutar köra 22:05 på Söndag, Lördag.

Vilken tid ankommer 516 buss?

När kommer Tierp Station Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Tierp Station Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer