Buss - 520

520

Holmboda - Sollentuna station

SL

520 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 520 buss (Riktning: Sollentuna Station) har 22 stopp avgår från Holmboda och slutar Sollentuna Station.

520 buss tidsplan översikt: Startar normalt 00:42 och slutar vid 23:42. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 520 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Sollentuna Station

Holmboda Hollywoodvägen 15, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Kättilmunds Väg Holmbodavägen 38, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Tennisvägen Tennisvägen 19, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Fältvägen Holmbodavägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Ebba Brahes Väg Tidkumes väg 8, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Vasavägen Ytterbyvägen 10A, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Rotebro Trafikplats Norrvikenleden, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sollentuna Kyrka Landsvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Norrviken Norra Landsvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Bandyvägen Snöbollsvägen 9, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Minervavägen Minervavägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Malla Silfverstolpes Väg Visa hela tidtabellen Gå till station
Sollentuna Sollentunavallen Arenavägen 3, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sofielundsskolan Sollentunavägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Sollentuna Station Tingsvägen 17, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station

520 FAQ

Vilken tid börjar 520 buss köra?

520 buss börjar köra 00:42 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 520 buss att gå?

520 buss slutar köra 23:42 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 520 buss?

När kommer Holmboda - Sollentuna station Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Holmboda - Sollentuna station Buss som är närmst din plats

Lista över List of 520 buss Stopps

Holmboda • Kättilmunds Väg • Tennisvägen • Fältvägen • Ebba Brahes Väg • Vasavägen • Rotebro Station • Konsumentvägen • Rotebro Trafikplats • Sollentuna Kyrka • Norrviken Norra • Norrviken Station • Bandyvägen • Minervavägen • Häggvik Station • Tunbergsskolan • Malla Silfverstolpes Väg • Rudbecksskolan • Edsvik • Sollentuna Sollentunavallen • Sofielundsskolan • Sollentuna Station

Lista över 520 buss gator

Hollywoodvägen 15 • Holmbodavägen 38 • Tennisvägen 19 • Holmbodavägen • Tidkumes väg 8 • Ytterbyvägen 10A • Norrvikenleden • Landsvägen • Landsvägen • Snöbollsvägen 9 • Minervavägen • Arenavägen 3 • Sollentunavägen • Tingsvägen 17

520 buss Schema

520 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:42 - 23:42

Måndag 00:42 - 23:42
Tisdag 00:42 - 23:42
Onsdag 00:42 - 23:42
Torsdag 00:42 - 23:42
Fredag 00:42 - 23:42
Lördag Inte i drift
Söndag Inte i drift
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 83+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 520 buss är Holmboda och sista stoppet är Sollentuna Station. 520 (Riktning: Sollentuna Station) kör under vardagar.

Ytterligare information: 520 har 22 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 30 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 520 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 520 buss för att ta med på din resa.

520 nära mig

Alternativa vägar

520 FAQ

Vilken tid börjar 520 buss köra?

520 buss börjar köra 00:42 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 520 buss att gå?

520 buss slutar köra 23:42 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 520 buss?

När kommer Holmboda - Sollentuna station Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Holmboda - Sollentuna station Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer