Buss - 57

57

TV Hwy/Forest Grove

TriMet

Linjestatus
Publicerades: 2019-01-20 11:30
Läs mer

57 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 57 buss (Riktning: Forest Grove) har 76 stopp avgår från Beaverton Transit Center (North) och slutar 19th & B St (East).

57 buss översikt över tidtabell för den kommande veckan: Trafiken börjar klockan 00:08 och slutar 23:39. Driftsdagar den här veckan: vardagar.

Välj någon av 57 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Forest Grove

Beaverton Transit Center (North) Beaverton Transit Center, Beaverton Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Canyon & Hall (West) 12345 Southwest Canyon Road, Beaverton Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Canyon & Watson (West) 12525 Sw Canyon Rd, Beaverton Visa hela tidtabellen Gå till station
12900 Block Sw Canyon (West) 12920 Sw Beaverdam Rd, Beaverton Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & Hocken (West) 13435 Southwest Tualatin Valley Highway, Beaverton Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 141st (West) 4180 Southwest 141st Avenue, Beaverton Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & Murray (West) 14555 Southwest Tualatin Valley Highway, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 153rd (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & Millikan Blvd (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & St Marys Home (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 170th (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 174th (West) 3660 Sw 174th Ave, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 178th (West) 17825 Sw Tualatin Valley Hwy, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & Aloha Villa (West) 18055 Sw Tualatin Valley Hwy, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 185th (West) 18540 Sw Tualatin Valley Hwy, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
18882-19040 Sw Tualatin Valley Hwy (West) 18965 Sw Tualatin Valley Hwy, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 192nd (West) 19299 Sw Tualatin Valley Hwy, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 198th (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & Market Centre (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 209th (West) 20625 Sw Tualatin Valley Hwy, Aloha Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Tualatin Valley Hwy & 214th (West) 21325 Sw Tualatin Valley Hwy, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 75th (West) 7551 Se Tualatin Valley Hwy, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 67th (West) 6653 Southeast Tualatin Valley Highway, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & Century (West) 6305 Se Tualatin Valley Hwy, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & Imlay (West) 5801 Se Tualatin Valley Hwy, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & Brookwood (West) 4961 Southeast Tualatin Valley Highway, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 44th (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 30th (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 24th (West) 2405 Southeast Tualatin Valley Highway, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & Sunset Esplnd (West) 2235 Southeast Tualatin Valley Highway, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & Cypress (West) 2091 Southeast Tualatin Valley Highway, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 13th (West) 1319 Se Tualatin Valley Hwy, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Tualatin Valley Hwy & 11th (North) Visa hela tidtabellen Gå till station
Se 10th & Maple (North) 1011 Se Maple St, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se 10th & Walnut (North) Southeast 10th Avenue, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 9th (West) 921 Southeast Baseline Street, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 7th (West) 711 Southeast Baseline Street, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 5th (West) 527 Southeast Baseline Street, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 3rd (West) 311 Se Baseline St, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 2nd (West) 294 Se 2nd Ave, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Hillsboro Transit Center (East) Hillsboro Transit Center, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 3rd (West) 311 Se Baseline St, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Se Baseline St & 2nd (West) 294 Se 2nd Ave, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Baseline & Adams (West) 162 Sw Baseline St, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Baseline & Dennis (West) Southwest Baseline Street, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
1000 Block Sw Baseline St (West) 970 Southwest Baseline Street, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Baseline & Main (West) 1221 Southwest Baseline Street, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Baseline St & 17th (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Baseline & 331st (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Sw Baseline & Nw 334th (West) 33465 Southwest Tualatin Valley Highway, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Baseline & Nw 338th (West) 33845 Sw Tualatin Valley Hwy, Hillsboro Visa hela tidtabellen Gå till station
Baseline St & Valley View (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Baseline St & N 31st (West) 3054 Baseline St, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Baseline St & N 29th/Hobbs (West) 2854 Baseline Street, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Baseline St & N 26th (West) Baseline Street, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
2200 Block Baseline (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 20th (West) 115 N 20th Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 17th (West) 1682 N Adair St, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 14th (West) 1429 N Adair St, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 12th (West) 102 North 12th Avenue, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 10th (West) 80 N 10th Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 7th (West) North 7th Avenue, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & 4th (West) North 4th Avenue, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
N Adair & Yew (West) 2001 Yew Street, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Mountain View Ln (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
3800 Block Pacific Ave (West) 3831 Pacific Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Quince (West) Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Oak (West) 3331 Pacific Avenue, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Maple (West) 3207 Pacific Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
2900 Block Pacific Ave (West) 2903 Pacific Avenue, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Hawthorne (West) 2705 Pacific Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Elm (West) 2005 Elm St, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & Cedar (West) 2011 Cedar Street, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & College Way (West) 2026 Pacific Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
Pacific Ave & A St (West) 1904 Pacific Ave, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station
19th & B St (East) Forest Grove Transit Center, Forest Grove Visa hela tidtabellen Gå till station

57 FAQ

Vilken tid börjar 57 buss köra?

57 buss börjar köra 00:08 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 57 buss att gå?

57 buss slutar köra 01:11 på Söndag.

Vilken tid ankommer 57 buss?

När kommer TV Hwy/Forest Grove Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för TV Hwy/Forest Grove Buss som är närmst din plats

Lista över List of 57 buss Stopps

Beaverton Transit Center (North) • Sw Canyon & Hall (West) • Sw Canyon & Watson (West) • 12900 Block Sw Canyon (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & Hocken (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 141st (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & Murray (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 153rd (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & Millikan Blvd (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & St Marys Home (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 170th (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 174th (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 178th (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & Aloha Villa (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 185th (West) • 18882-19040 Sw Tualatin Valley Hwy (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 192nd (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 198th (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & Market Centre (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 209th (West) • Sw Tualatin Valley Hwy & 214th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 75th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 67th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & Century (West) • Se Tualatin Valley Hwy & Imlay (West) • Se Tualatin Valley Hwy & Brookwood (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 44th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 30th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 24th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & Sunset Esplnd (West) • Se Tualatin Valley Hwy & Cypress (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 13th (West) • Se Tualatin Valley Hwy & 11th (North) • Se 10th & Maple (North) • Se 10th & Walnut (North) • Se Baseline St & 9th (West) • Se Baseline St & 7th (West) • Se Baseline St & 5th (West) • Se Baseline St & 3rd (West) • Se Baseline St & 2nd (West) • Hillsboro Transit Center (East) • Se Baseline St & 3rd (West) • Se Baseline St & 2nd (West) • Sw Baseline & Adams (West) • Sw Baseline & Dennis (West) • 1000 Block Sw Baseline St (West) • Sw Baseline & Main (West) • Sw Baseline St & 17th (West) • Sw Baseline & 331st (West) • Sw Baseline & Nw 334th (West) • Baseline & Nw 338th (West) • Baseline St & Valley View (West) • Baseline St & N 31st (West) • Baseline St & N 29th/Hobbs (West) • Baseline St & N 26th (West) • 2200 Block Baseline (West) • N Adair & 20th (West) • N Adair & 17th (West) • N Adair & 14th (West) • N Adair & 12th (West) • N Adair & 10th (West) • N Adair & 7th (West) • N Adair & 4th (West) • N Adair & Yew (West) • Pacific Ave & Mountain View Ln (West) • 3800 Block Pacific Ave (West) • Pacific Ave & Quince (West) • Pacific Ave & Oak (West) • Pacific Ave & Maple (West) • 2900 Block Pacific Ave (West) • Pacific Ave & Hawthorne (West) • Pacific Ave & Elm (West) • Pacific Ave & Cedar (West) • Pacific Ave & College Way (West) • Pacific Ave & A St (West) • 19th & B St (East)

Lista över 57 buss gator

Beaverton Transit Center • 12345 Southwest Canyon Road • 12525 Sw Canyon Rd • 12920 Sw Beaverdam Rd • 13435 Southwest Tualatin Valley Highway • 4180 Southwest 141st Avenue • 14555 Southwest Tualatin Valley Highway • 3660 Sw 174th Ave • 17825 Sw Tualatin Valley Hwy • 18055 Sw Tualatin Valley Hwy • 18540 Sw Tualatin Valley Hwy • 18965 Sw Tualatin Valley Hwy • 19299 Sw Tualatin Valley Hwy • 20625 Sw Tualatin Valley Hwy • 21325 Sw Tualatin Valley Hwy • 7551 Se Tualatin Valley Hwy • 6653 Southeast Tualatin Valley Highway • 6305 Se Tualatin Valley Hwy • 5801 Se Tualatin Valley Hwy • 4961 Southeast Tualatin Valley Highway • 2405 Southeast Tualatin Valley Highway • 2235 Southeast Tualatin Valley Highway • 2091 Southeast Tualatin Valley Highway • 1319 Se Tualatin Valley Hwy • 1011 Se Maple St • Southeast 10th Avenue • 921 Southeast Baseline Street • 711 Southeast Baseline Street • 527 Southeast Baseline Street • 311 Se Baseline St • 294 Se 2nd Ave • Hillsboro Transit Center • 311 Se Baseline St • 294 Se 2nd Ave • 162 Sw Baseline St • Southwest Baseline Street • 970 Southwest Baseline Street • 1221 Southwest Baseline Street • 33465 Southwest Tualatin Valley Highway • 33845 Sw Tualatin Valley Hwy • 3054 Baseline St • 2854 Baseline Street • Baseline Street • 115 N 20th Ave • 1682 N Adair St • 1429 N Adair St • 102 North 12th Avenue • 80 N 10th Ave • North 7th Avenue • North 4th Avenue • 2001 Yew Street • 3831 Pacific Ave • 3331 Pacific Avenue • 3207 Pacific Ave • 2903 Pacific Avenue • 2705 Pacific Ave • 2005 Elm St • 2011 Cedar Street • 2026 Pacific Ave • 1904 Pacific Ave • Forest Grove Transit Center

57 buss Schema

57 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:08 - 23:39

Måndag 00:08 - 23:39
Tisdag 00:08 - 23:39
Onsdag 00:08 - 23:39
Torsdag 00:08 - 23:39
Fredag 00:08 - 23:39
Lördag 00:08 - 23:11
Söndag 00:08 - 01:11
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2700 städer i 86+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 57 buss är Beaverton Transit Center (North) och sista stoppet är 19th & B St (East). 57 (Riktning: Forest Grove) kör under vardagar.

Ytterligare information: 57 har 76 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 61 minuter.

Påväg? Se varför över 300 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig TriMet förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Portland, OR och hjälper till att hitta närmaste 57 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 57 buss för att ta med på din resa.

57 nära mig

Alternativa vägar

57 FAQ

Vilken tid börjar 57 buss köra?

57 buss börjar köra 00:08 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 57 buss att gå?

57 buss slutar köra 01:11 på Söndag.

Vilken tid ankommer 57 buss?

När kommer TV Hwy/Forest Grove Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för TV Hwy/Forest Grove Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer