Buss - 585

585

Ekillaskolan - Kohagen

SL

585 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 585 buss (Riktning: Kohagen) har 53 stopp avgår från Ekillaskolan och slutar Kohagen.

585 buss tidsplan översikt: Startar normalt 14:18 och slutar vid 15:35. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 585 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Kohagen

Märstadal Centrumleden, Märsta Visa hela tidtabellen Gå till station
Märsta Arlandagymnasiet Heimdalsgatan 5, Märsta Visa hela tidtabellen Gå till station
Söderby Norrsundavägen, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station
Rosersberg Stationsväg Norrsundavägen, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station
Rosersberg Centrum Rosersbergsvägen 25, Rosersberg Visa hela tidtabellen Gå till station
Rosersberg Stationsväg Norrsundavägen, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station
Bergshamra Gård AB 921, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station
Bergshamra Gård AB 921, Sweden Visa hela tidtabellen Gå till station

585 FAQ

Vilken tid börjar 585 buss köra?

585 buss börjar köra 14:18 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 585 buss att gå?

585 buss slutar köra 15:35 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 585 buss?

När kommer Ekillaskolan - Kohagen Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Ekillaskolan - Kohagen Buss som är närmst din plats

Lista över List of 585 buss Stopps

Ekillaskolan • Centralskolan • Märstadal • Kungshörnet • Märsta Arlandagymnasiet • Kungshörnet • Gustavsborg • Söderby • Norrsunda Kyrka • Rosersberg Stationsväg • Lövsäter • Vallstanäsvägen • Rosersberg Centrum • Råbergsskolan • Rosersberg Station • Rosersberg Stationsväg • Skoby Södra • Skoby Norra • Skoby Södra • Åshusby Gård • Runsten • Karl Johans Skola • Ekeby Kvarn • Fridhäll • Skånela Kyrka • Skånela Skola • Dalen • Hargs Bro • Go-Kartbanan • Hargs Säteri • Bergshamra Gård • Sälnaberg • Sälna • Lingsberg • Sälna • Sälna Uppgård • Sälnaberg • Bergshamra Gård • Hargs Bro • Dalen • Skånela Prästgård • Gamla Småskolan • Skalmsta • Skalmstalund • Tadem • Stensta Gård • Kimstaby • Kimsta • Kimstalund • Norrgården (Kimsta) • Källmossen • Gillermossen • Kohagen

Lista över 585 buss gator

Centrumleden • Heimdalsgatan 5 • Norrsundavägen • Norrsundavägen • Rosersbergsvägen 25 • Norrsundavägen • AB 921 • AB 921

585 buss Schema

585 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 14:18 - 15:35

Måndag 14:18 - 15:35
Tisdag 14:18 - 15:35
Onsdag 14:18 - 15:35
Torsdag 14:18 - 15:35
Fredag 14:18 - 15:35
Lördag Inte i drift
Söndag Inte i drift
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 85+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 585 buss är Ekillaskolan och sista stoppet är Kohagen. 585 (Riktning: Kohagen) kör under vardagar.

Ytterligare information: 585 har 53 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 50 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 585 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 585 buss för att ta med på din resa.

585 nära mig

Alternativa vägar

585 FAQ

Vilken tid börjar 585 buss köra?

585 buss börjar köra 14:18 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 585 buss att gå?

585 buss slutar köra 15:35 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 585 buss?

När kommer Ekillaskolan - Kohagen Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Ekillaskolan - Kohagen Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer