Buss - 591

591

Stockholm Central Vasagatan - Kungsängen station

SL

591 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 591 buss (Riktning: Stockholm Central Vasagatan) har 60 stopp avgår från Kungsängen Station och slutar Stockholm Central Vasagatan.

591 buss tidsplan översikt: Startar normalt 00:46 och slutar vid 03:29. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 591 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Stockholm Central Vasagatan

Kungsängen Station Prästhagsvägen, Kungsängen Visa hela tidtabellen Gå till station
Galgbacken Ventilvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Trehörningen Enköpingsvägen 199, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Östra Polhem Gamla Enköpingsvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Aspnäs Skola Viksjöleden, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Jakobsberg Frihetsvägen Visa hela tidtabellen Gå till station
Minutgränd Mälarvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Barkarby Skola Veddestavägen 2, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Barsbro Torg Barsbro Torg, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Lunda Industriområde Avestagatan 72, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Finspångsgatan Fagerstagatan, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Spånga Station Spånga Stationsplan 44, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Spångavägen (På Bromstensvägen) Spångavägen 402, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Herdevägen Dagsverksvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Gamla Bromstensvägen Dagsverksvägen 151, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Ursvik Enköpingsvägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Ritorp Törnbacken 1, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Järva Krog Bergshamravägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Frösunda Avfart Trafikplats Frösunda, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Haga Norra Uppsalavägen, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Haga Södra Norra Länken, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Norra Stationsgatan (På St Eriksgatan) Sankt Eriksgatan 121, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Vanadisplan Vanadisplan 1, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
S:T Eriksplan T-Bana Sankt Eriksplan, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Kungsgatan Vasagatan 42, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station
Stockholm Central Vasagatan Vasagatan 18, Stockholm Visa hela tidtabellen Gå till station

591 FAQ

Vilken tid börjar 591 buss köra?

591 buss börjar köra 00:46 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 591 buss att gå?

591 buss slutar köra 03:29 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 591 buss?

När kommer Stockholm Central Vasagatan - Kungsängen station Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Stockholm Central Vasagatan - Kungsängen station Buss som är närmst din plats

Lista över List of 591 buss Stopps

Kungsängen Station • Rotebroleden • Galgbacken • Malmvägen • Trehörningen • Gillesgården • Kallhäll Station • Lädersättra • Industrihotellet • Östra Polhem • Berghem • Däckelvägen • Tånglöt • Aspnäsvägen • Aspnäs Skola • Drabantvägen • Jakobsberg Station • Jakobsberg Frihetsvägen • Skördevägen • Minutgränd • Slåttervägen • Viksjö Gård • Lantmäterivägen • Såningsvägen • Tröskvägen Norra • Tröskvägen Södra • Bondevägen • Kassavägen • Elektronikhöjden • Kontovägen • Veddesta Gård • Veddesta Centrum • Barkarby Skola • Barsbro Torg • Barsbrovägen • Häggvägen • Byleden • Lunda Industriområde • Finspångsgatan • Spånga Station • Spångavägen (På Bromstensvägen) • Herdevägen • Gamla Bromstensvägen • Bankhuset • Ursvik • Sundbypark Östra • Råsta • Råstahem • Bagartorp • Ritorp • Järva Krog • Frösunda • Haga Norra • Linvävartorpet • Haga Södra • Norra Stationsgatan (På St Eriksgatan) • Vanadisplan • S:T Eriksplan T-Bana • Kungsgatan • Stockholm Central Vasagatan

Lista över 591 buss gator

Prästhagsvägen • Ventilvägen • Enköpingsvägen 199 • Gamla Enköpingsvägen • Viksjöleden • Mälarvägen • Veddestavägen 2 • Barsbro Torg • Avestagatan 72 • Fagerstagatan • Spånga Stationsplan 44 • Spångavägen 402 • Dagsverksvägen • Dagsverksvägen 151 • Enköpingsvägen • Törnbacken 1 • Bergshamravägen • Avfart Trafikplats Frösunda • Uppsalavägen • Norra Länken • Sankt Eriksgatan 121 • Vanadisplan 1 • Sankt Eriksplan • Vasagatan 42 • Vasagatan 18

591 buss Schema

591 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:46 - 03:29

Måndag 00:46 - 03:29
Tisdag 00:46 - 03:29
Onsdag 00:46 - 03:29
Torsdag 00:46 - 03:29
Fredag 00:46 - 03:29
Lördag Inte i drift
Söndag Inte i drift
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 83+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 591 buss är Kungsängen Station och sista stoppet är Stockholm Central Vasagatan. 591 (Riktning: Stockholm Central Vasagatan) kör under vardagar.

Ytterligare information: 591 har 60 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 74 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 591 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 591 buss för att ta med på din resa.

591 nära mig

591 FAQ

Vilken tid börjar 591 buss köra?

591 buss börjar köra 00:46 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 591 buss att gå?

591 buss slutar köra 03:29 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 591 buss?

När kommer Stockholm Central Vasagatan - Kungsängen station Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Stockholm Central Vasagatan - Kungsängen station Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer