קו 6
מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 6 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כפר ברוך ומסתיים במסוף מגדל העמק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק (36 תחנות)
ת. רכבת כפר ברוך
שגיא 2000/כביש 7255
מפעלי העמק
דרך העמק/המגל
דרך העמק/הנפח
מרכז שיקומי/דרך העמק
קרן היסוד/הנשיאים
קרן היסוד/ששת הימים
קרן היסוד/ששת הימים
דרך חטיבת גולני/קרן היסוד
דרך חטיבת גולני/האלונים
הברושים/הקישון
שד. הבנים/חבצלת
נוף העמק/האיריס
היסמין/הנדיב
היסמין/המשחק
שושנת העמקים/המשחק
שושנת העמקים/נוף העמק
שושנת העמקים/המשחק
שושנת העמקים/הפעמונית
שושנת העמקים/הסביון
שושנת העמקים/פנינת העמק
מפעל ווישי
נחל הצבי/אלומות
נחל הצבי ג'
נחל הצבי א'
ירדן/השרון
השרון/ירדן
הערבה/נחל הצבי
הערבה/כליל החורש
הערבה/השיקמה
התדהר/קרית חינוך
קרית חינוך
שד. שאול עמור/הגיא
שדרות הבנים/דרך העמק
מסוף מגדל העמק
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-05:50 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-17:05 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 21:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 17:05 | 60 |
ב׳ | 21:40 - 23:40 | 60 |
ג׳ | 05:50 - 21:50 | 15 - 60 |
ד׳ | 05:50 - 21:50 | 15 - 60 |
ה׳ | 05:50 - 21:50 | 15 - 60 |
ו׳ | 07:05 - 17:05 | 60 |
ש׳ | 21:40 - 23:40 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ ת. רכבת כפר ברוך), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
6 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 6 היא ת. רכבת כפר ברוך והתחנה האחרונה היא מסוף מגדל העמק.
קו 6 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (מ.א. עמק יזרעאל←מגדל העמק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 844 - שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 29 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->סחנין יציאה מערבית-סח'נין-10/ לוח זמנים
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 248 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ערערה/כניסה-ערערה-20/ לוח זמנים
- 75 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 822 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 118 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-20
- 83 - יהודה הנשיא/רש''י-טבריה<->'טולדנו א-טבריה-20/ לוח זמנים
- 407 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->נופית/יציאה-נופית-10/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 749 - ברל לוקר/ארסט-ירושלים<->שדרות יצחק בן צבי/בצלאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 17 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->מסוף קניון ג'י/הורדה-יקנעם עילית-30/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->דרך יצחק רבין / אל ג'בל-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 75 - המגינים/מסדה-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים