Buss - 9

9

Uppsala Centralstation

UL

9 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 9 buss (Riktning: Uppsala Centralstation) har 11 stopp avgår från Uppsala Bonadsvägen och slutar Uppsala Centralstation.

9 buss tidsplan översikt: Startar normalt 07:36 och slutar vid 07:46. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 9 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Uppsala Centralstation

Uppsala Bonadsvägen Bonadsvägen 82, Sävja Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Handarbetsvägen Handarbetsvägen 13, Sävja Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Rörbäcksvägen Nåntunavägen 16, Sävja Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Källarbäcksvägen Källarbäcksvägen 55B, Sävja Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Östra Vindbrovägen Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Vimpelgatan Kungsgatan 78, Uppsala Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Kungsängsesplanaden Kungsgatan 95, Uppsala Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Strandbodgatan Sockergatan 2, Uppsala Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Samariterhemmet Samaritergränd 7, Uppsala Visa hela tidtabellen Gå till station
Uppsala Centralstation Olof Palmes Plats 8, Uppsala Visa hela tidtabellen Gå till station

9 FAQ

Vilken tid börjar 9 buss köra?

9 buss börjar köra 07:36 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 9 buss att gå?

9 buss slutar köra 07:46 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 9 buss?

När kommer Uppsala Centralstation Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Uppsala Centralstation Buss som är närmst din plats

Lista över List of 9 buss Stopps

Uppsala Bonadsvägen • Uppsala Handarbetsvägen • Uppsala Rörbäcksvägen • Uppsala Källarbäcksvägen • Uppsala Kuggebro • Uppsala Östra Vindbrovägen • Uppsala Vimpelgatan • Uppsala Kungsängsesplanaden • Uppsala Strandbodgatan • Uppsala Samariterhemmet • Uppsala Centralstation

Lista över 9 buss gator

Bonadsvägen 82 • Handarbetsvägen 13 • Nåntunavägen 16 • Källarbäcksvägen 55B • Kungsgatan 78 • Kungsgatan 95 • Sockergatan 2 • Samaritergränd 7 • Olof Palmes Plats 8

9 buss Schema

9 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 07:36 - 07:46

Måndag 07:36 - 07:46
Tisdag 07:36 - 07:46
Onsdag 07:36 - 07:46
Torsdag 07:36 - 07:46
Fredag 07:36 - 07:46
Lördag Inte i drift
Söndag Inte i drift
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2600 städer i 85+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 9 buss är Uppsala Bonadsvägen och sista stoppet är Uppsala Centralstation. 9 (Riktning: Uppsala Centralstation) kör under vardagar.

Ytterligare information: 9 har 11 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 14 minuter.

Påväg? Se varför över 250 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig UL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 9 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 9 buss för att ta med på din resa.

9 nära mig

9 FAQ

Vilken tid börjar 9 buss köra?

9 buss börjar köra 07:36 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar 9 buss att gå?

9 buss slutar köra 07:46 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vilken tid ankommer 9 buss?

När kommer Uppsala Centralstation Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Uppsala Centralstation Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer