Buss - V

V

Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée

TPG

V buss Rutt Schema och Stopp

Linjen V buss (Riktning: Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée) har 17 stopp avgår från Genève Aéroport (Tpg) och slutar Versoix Entrée.

V buss översikt över tidtabell för den kommande veckan: Trafiken börjar klockan 05:37 och slutar 23:48. Driftsdagar den här veckan: vardagar.

Välj någon av V buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée

Genève Aéroport (Tpg) Genève - Aéroport, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Saconnex Arena 3 Route des Batailleux, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Saconnexpalexpo-Halle 7 40 Voie-des-Traz, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Saconnex Tunnel Routier La Voie-des-Traz, Le Grand-Saconnex Visa hela tidtabellen Gå till station
Bellevue Ge Le Nant Route du Bois-Brûlé, Le Grand-Saconnex Visa hela tidtabellen Gå till station
Bellevue Ge Chemin Des Clys Visa hela tidtabellen Gå till station
Bellevue Ge Colovrex Route de Valavran, Bellevue Visa hela tidtabellen Gå till station
Bellevue Ge Valavran 82 Route De Valavran, Bellevue Visa hela tidtabellen Gå till station
Genthod Vieux-Valavran 82 Route De Valavran, Bellevue Visa hela tidtabellen Gå till station
Genthod Pierre-Grise 102 Route De Valavran, Genthod Visa hela tidtabellen Gå till station
Genthod Village 14 Chemin De La Mairie, Genthod Visa hela tidtabellen Gå till station
Genthod La Pralay 42 Chemin de la Pralay, Genthod Visa hela tidtabellen Gå till station
Genthod Malagny 39 Route De Malagny, Genthod Visa hela tidtabellen Gå till station
Versoix Les Fayards 281 Route Des Fayards, Versoix Visa hela tidtabellen Gå till station
Versoix Entrée Route de Suisse, Versoix Visa hela tidtabellen Gå till station

V FAQ

Vilken tid börjar V buss köra?

V buss börjar köra 05:37 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar V buss att gå?

V buss slutar köra 23:48 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vilken tid ankommer V buss?

När kommer Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée Buss som är närmst din plats

Lista över List of V buss Stopps

Genève Aéroport (Tpg) • Grand-Saconnex Arena • Grand-Saconnexpalexpo-Halle 7 • Grand-Saconnex Fret • Grand-Saconnex Tunnel Routier • Bellevue Ge Le Nant • Bellevue Ge Chemin Des Clys • Bellevue Ge Colovrex • Bellevue Ge Chânats • Bellevue Ge Valavran • Genthod Vieux-Valavran • Genthod Pierre-Grise • Genthod Village • Genthod La Pralay • Genthod Malagny • Versoix Les Fayards • Versoix Entrée

Lista över V buss gator

Genève - Aéroport • 3 Route des Batailleux • 40 Voie-des-Traz • La Voie-des-Traz • Route du Bois-Brûlé • Route de Valavran • 82 Route De Valavran • 82 Route De Valavran • 102 Route De Valavran • 14 Chemin De La Mairie • 42 Chemin de la Pralay • 39 Route De Malagny • 281 Route Des Fayards • Route de Suisse

V buss Schema

V buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 05:37 - 23:48

Måndag 05:37 - 23:48
Tisdag 05:37 - 23:48
Onsdag 05:37 - 23:48
Torsdag 05:37 - 23:48
Fredag 05:37 - 23:48
Lördag 05:48 - 23:48
Söndag 05:48 - 23:48
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2700 städer i 86+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för V buss är Genève Aéroport (Tpg) och sista stoppet är Versoix Entrée. V (Riktning: Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée) kör under vardagar.

Ytterligare information: V har 17 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 21 minuter.

Påväg? Se varför över 300 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig TPG förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Geneve och hjälper till att hitta närmaste V buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för V buss för att ta med på din resa.

V nära mig

V FAQ

Vilken tid börjar V buss köra?

V buss börjar köra 05:37 på Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Vid vilken tid slutar V buss att gå?

V buss slutar köra 23:48 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vilken tid ankommer V buss?

När kommer Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Genève Aéroport (Tpg)‎→Versoix Entrée Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer