לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה (51 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ת. מרכזית נתניה/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/בנימין מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עולי הגרדום
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת נתניה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נווה איתמר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שער חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גנות הדר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף בית ליד
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר מפתן 1
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/גילה
צפה בלוח הזמנים המלא
העצמאות/שד. בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חניאל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ינוב
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת תנובות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בארותיים למזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נצני עוז
צפה בלוח הזמנים המלא
יד חנה
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. עמק חפר/שד. השפלה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בת חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בחן
צפה בלוח הזמנים המלא
'גן יאשיה ד
צפה בלוח הזמנים המלא
'גן יאשיה ב
צפה בלוח הזמנים המלא
'גן יאשיה א
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 5803/גן יאשיה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אומץ
צפה בלוח הזמנים המלא
בית תרבות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אחיטוב
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת המעפיל
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עין חורש
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גבעת חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
כניסה דרומית/שלום שבזי
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אליכין
צפה בלוח הזמנים המלא
חוגלה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חיבת ציון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הרוא''ה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אלישיב
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מעברות
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת העוגן/כביש 5700
צפה בלוח הזמנים המלא
קיבוץ משמר השרון לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הדר עם
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת רופין לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת השרון למערב
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת גנות הדר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שער חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 57/דרך דגניה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת נווה איתמר
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת נתניה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/עולי הגרדום
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/מינץ
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית נתניה/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 23 של קווים (Kavim) - ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה
קו האוטובוס 23, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 19:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:15 - 19:30
95 - 185
ב׳
05:15 - 19:30
95 - 185
ג׳
05:15 - 19:30
95 - 185
ד׳
05:15 - 19:30
95 - 185
ה׳
05:15 - 19:30
95 - 185
ו׳
05:45 - 14:30
75 - 120
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
23 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 23 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
קו 23 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (ת. מרכזית נתניה/רציפים←ת. מרכזית נתניה/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל