קו 26
מזכרת בתיה←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 26 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 26 (מזכרת בתיה←רחובות) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 26 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מזכרת בתיה←רחובות (45 תחנות)
ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף
רפאל סויסה/רחל המשוררת
רפאל סויסה/מילכה וולפסון
רפאל סויסה/גולדה מאיר
בית עלמין/מוטה גור
מנחם בגין/משה הרשקוביץ
מנחם בגין/יעקב גולד
מנחם בגין/ארקין
שד. וייצמן/אלה
שד. אליהו/רקפת
שדרות אליהו/מוהליבר
שדרות רוטשילד/הגורן
כיכר המשוריין/שדרות מוטה גור
מוטה גור/בית העלמין
מזכרת בתיה/כניסה מזרחית
צומת מזכרת בתיה/כביש 411
הרצל/גולני
הרצל/משה שרת
הרצל/הבנים
הבנים/אלי כהן
ויצמן/הבנים
הרצל/הסביונים
מסעף כפר בילו ב
צומת בילו
מסעף כפר בילו
הרצל/יעקב פינשטיין
הרצל/צומת אושיות
הרצל/רבי עקיבא
הרצל/בר כוכבא
הרצל/עזרא
הרצל/רוטרי
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פקריס/פלאוט
דרך מאיר וייסגל/פנחס ספיר
פנחס ספיר/איינשטיין
איינשטיין/הולצמן
הולצמן/המדע
פרופ' א.ד ברגמן/המדע
ברגמן/פלאוט
אופנהיימר/ברגמן
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 26
מתי מתחיל לפעול קו 26?
קו 26 מתחיל לפעול ב-00:00 ברביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 26 מפסיק לעבוד?
קו 26 מפסיק לפעול ב-16:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 26?
כדי לראות מתי קו מזכרת בתיה←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מזכרת בתיה←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 26 (מזכרת בתיה←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מזכרת בתיה←רחובות (מזכרת בתיה←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 26 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 26 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 26 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 26 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 26
קו 26 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:45 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 23:30 | 12 - 40 |
ב׳ | 00:30 - 16:00 | 20 - 35 |
ג׳ | 20:45 - 23:30 | 30 - 45 |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 40 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 12 - 40 |
ו׳ | 00:00 - 16:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:45 - 23:30 | 30 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל26 (מ ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 26 (מזכרת בתיה←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 26
תעריף הנסיעה ב26 (מזכרת בתיה←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
26 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 26 היא ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 26 (מזכרת בתיה←רחובות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 26. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 26.
מעקב אחר קו האוטובוס 26 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 26 (מזכרת בתיה←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 26 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 26 ב-ישראל
26 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 921 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1ח/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 836 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 42 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 36א - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1ה
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 167 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->צומת ניר צבי-באר יעקב-1#/ לוח זמנים
- 414 - קניון איילון-בני ברק<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 29 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 87 - רשי/צלאח-קרית אתא<->איינשטיין/הצנחנים-קרית אתא-2#/ לוח זמנים