קו 401
בני ברק←ירושלים
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 401 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 401 (בני ברק←ירושלים) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור התעשייה ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 401 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←ירושלים (22 תחנות)
אזור התעשייה
קניון איילון/דרך אבא הלל
מגדל קונקורד/דרך בן גוריון
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
רבי עקיבא/שמואל הנביא
רבי עקיבא/הרב קוק
רבי עקיבא/ירושלים
רבי עקיבא/גן קדושי ורשה
רבי עקיבא/רש''י
רבי עקיבא/חזון אי''ש
הרב כהנמן/רבי עקיבא
הרב כהנמן/עזרא
הרב כהנמן/הרב זוננפלד
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
שפע חיים/שדרות גולדה מאיר
שפע חיים/דורש טוב
אוהל יהושע/זית רענן
אהל יהושע/שמגר
פתח תקווה א
פתח תקוה/זכרון יעקב
המ''ג/ירמיהו
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 401
מתי מתחיל לפעול קו 401?
קו 401 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 401 מפסיק לעבוד?
קו 401 מפסיק לפעול ב-16:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 401?
כדי לראות מתי קו בני ברק←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 401 (בני ברק←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←ירושלים (בני ברק←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 401 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 401 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 401 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 401 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 401
קו 401 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:05 - 23:40 | 15 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 16:00 | 10 - 30 |
ג׳ | 21:05 - 23:50 | 12 - 15 |
ד׳ | 00:05 - 23:50 | 10 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:50 | 10 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 16:00 | 10 - 30 |
ש׳ | 20:50 - 23:50 | 12 - 15 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל401 (מ אזור התעשייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 401 (בני ברק←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 401
תעריף הנסיעה ב401 (בני ברק←ירושלים) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
401 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 401 היא אזור התעשייה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 401 (בני ברק←ירושלים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 401. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 401.
מעקב אחר קו האוטובוס 401 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 401 (בני ברק←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 401 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 401 ב-ישראל
401 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 10א - בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 455 - מסוף בני ברית-אשדוד<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10/ לוח זמנים
- 142 - מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->הרימון/הברוש-בן זכאי-1#/ לוח זמנים
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 150 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 40 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->רבדים-רבדים-1#/ לוח זמנים
- 91 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->גולדה מאיר/יגאל אלון-ראש העין-22/ לוח זמנים
- 141 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף קסטינה-מלאכי/הורדה ואילת-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 350 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 349 - אזור התעשייה-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 178 - גיבורי החיל/שדרות הציונות-יבנה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים