462 linija
Vrčin /Jaričište/ - Šumice
Lasta
Lasta 462 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 462 autobus (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) ima 13 stajališta. Kreće od Vrčin - Аvalski Puta, a završava se na stajalištu Šumice.
Izaberi bilo koje 462 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Vrčin /Jaričište/ - Šumice (13 stajališta)
Vrčin - Аvalski Put
Solinska Bara
Jaričište - Stepe Stepanovića
Feroplast
Jaričište - Petra Kočića
Jaričište - Pruga
Stadion
Vrčin - Centar
Save Kovačevića
Vrčin
Vrčin - Nadvožnjak
Tranšped
Šumice
462 Često postavljena pitanja
U koliko sati 462 autobus je prvi polazak?
462 autobus kreće sa radom u 05:00 ovim danima: nedelja, subota.
U koliko sati 462 autobus neće saobraćati?
462 autobus prestaje sa radom u 05:00 ovim danima: nedelja.
U koliko sati 462 autobus stiže?
Kada linija Vrčin /Jaričište/ - Šumice Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Vrčin /Jaričište/ - Šumice Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 462 (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) autobus cena prevoza?
Vrčin /Jaričište/ - Šumice (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 462 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 462 autobus stajalište.
462 autobus Red vožnje
462 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 05:40 - 21:10
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 05:40 - 21:10 | 90 |
uto. | 05:40 - 21:10 | 90 |
sre. | 05:40 - 21:10 | 90 |
čet. | 05:40 - 21:10 | 90 |
pet. | 05:40 - 21:10 | 90 |
sub. | 05:00 - 23:10 | 40 |
ned. | 05:00 | Jedan polazak |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 462 (od Vrčin - Аvalski Put), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 462 (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 462 - autobus cena
Lasta 462 (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
462 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 462 autobus je Vrčin - Аvalski Put a poslednje stajalište je Šumice. 462 (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 462 ima 13 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 34 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 462 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 462 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 462 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 462 (Vrčin /Jaričište/ - Šumice) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 462 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 462, u Beograd
462 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 4444 - Sopot AS - Senja - Đurinci - Senja - Ropočevo - Sopot AS/ Red vožnje
- 932 - Obrenovac AS - Jasenak /Šumadija/ - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 5536 - Barajevo AS - Naselje Gaj - Ravni Gaj/ Red vožnje
- 362 - Živkovac - Šumice (Autoputem)/ Red vožnje
- 4191 - (Gradska 1) - Selo Mladenovac - Progres
- 4404B - Sopot AS - Mirosaljci /Spomenik/ - Sibnica /Groblje// Red vožnje
- 936 - Obrenovac AS - Baljevac - Konatice/ Red vožnje
- 4113A - Mladenovac AS - Jagnjilo - Rabrovac - Simići - Jagnjilo - Klenac - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 465 - Sopot AS - Beograd AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 470A - Beograd AS - Parcani - Mala Ivanča (Preko Avale)/ Red vožnje
- 141L - Lazarevac AS - Rudovci /Selo// Red vožnje
- 4411 - Sopot AS - Đurinci/ Red vožnje
- 5534 - Barajevo AS - Karaula - Srednji kraj - Barajevo AS/ Red vožnje
- 355A - Šumice - Živkovac - Dražanj/ Red vožnje
- 4404A - Sibnica /Groblje/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 5525A - Rogača - Sibnica - Barajevo AS/ Red vožnje
- 560 - Banovo brdo - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4191B - (Gradska 1B) - Mladenovac /Ulica Nikole Pašića/ - Progres
- 961 - Obrenovac AS - Stubline - Piroman/ Red vožnje
- 4171 - Mladenovac AS - Selo Vlaška - Kosni put - Mladenovac AS/ Red vožnje