לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 881 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 881 (אשדוד←מודיעין עילית) יש 90 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות הפלמח/חטיבת כרמלי ומסתיים ברמב''ן/שדרות בית שמאי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 881 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אשדוד←מודיעין עילית (90 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי
צפה בלוח הזמנים המלא
הפלמ''ח/גשר עד הלום
צפה בלוח הזמנים המלא
חנה סנש/מבצע חורב
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק הנשיא/שלמה בן יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
יצחק הנשיא/שדרות הפלמ''ח
צפה בלוח הזמנים המלא
אלתא/רבי שמעון בן שטח
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי שמעון בן שטח/רבי יהודה הנשיא
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הנשיא/הלל
צפה בלוח הזמנים המלא
רבי יהודה הנשיא/רב אשי
צפה בלוח הזמנים המלא
רשב''י/רבי טרפון
צפה בלוח הזמנים המלא
רשב''י/רבי יוחנן בן זכאי
צפה בלוח הזמנים המלא
רשב''י/הרב לוין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ירושלים/הרב לוין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ירושלים/מילמן
צפה בלוח הזמנים המלא
שד.הפרחים/הרותם
צפה בלוח הזמנים המלא
הפרחים / הכלנית
צפה בלוח הזמנים המלא
הכלנית/הנורית
צפה בלוח הזמנים המלא
ביה''ח אסותא
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף גן יבנה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בני דרום
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף בית רבן למזרח
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף גדרה לדרום
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ראם מסמיה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף בני ראם/ישיבה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת בית חלקיה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת יד בנימין
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף שורק/כביש 3
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף יסודות
צפה בלוח הזמנים המלא
מחנה נחל שורק
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חטיבה שבע/לטרון
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת מודיעין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות חשמונאים/נוף איילון
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. החשמונאים/יצחק רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות החשמונאים/לב העיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות החשמונאים
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. החשמונאים/דם המכבים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת שילת
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת חשמונאים צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף עירוני/שדרות בית הלל
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/שדרות יחזקאל
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. יחזקאל/רב ושמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. יחזקאל/רב ושמואל
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הנשיא/יחזקאל
צפה בלוח הזמנים המלא
תיבות דואר/יהודה הנשיא
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הנשיא ה
צפה בלוח הזמנים המלא
יהודה הנשיא / רשב''י
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות אביי ורבא/רבי טרפון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בית הלל/חפץ חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
חפץ חיים/שדי חמד
צפה בלוח הזמנים המלא
חפץ חיים א
צפה בלוח הזמנים המלא
חפץ חיים ב
צפה בלוח הזמנים המלא
חפץ חיים ג
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלות שמחה/קצות חושן
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלות שמחה/אבני נזר
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט/אביעזרי
צפה בלוח הזמנים המלא
גן ילדים/נתיבות המשפט
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט/מסילת יוסף
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט י''ג
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט יד
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט טו
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט י''ז
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט/מרומי שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט/מרומי שדה
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט כ
צפה בלוח הזמנים המלא
נתיבות המשפט/חת''ם סופר
צפה בלוח הזמנים המלא
אבני נזר/חפץ חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
אבני נזר ב
צפה בלוח הזמנים המלא
אבני נזר ג
צפה בלוח הזמנים המלא
אבני נזר ד
צפה בלוח הזמנים המלא
אבני נזר/אור החיים
צפה בלוח הזמנים המלא
משך חכמה/השלה
צפה בלוח הזמנים המלא
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
צפה בלוח הזמנים המלא
ישיבת חדרה/שערי תשובה
צפה בלוח הזמנים המלא
שערי תשובה/ראשית חכמה
צפה בלוח הזמנים המלא
שערי תשובה/ראשית חכמה
צפה בלוח הזמנים המלא
שערי תשובה/כולל רצופות
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר החינוך/שערי תשובה
צפה בלוח הזמנים המלא
גרין פארק/הרב מפוניבז
צפה בלוח הזמנים המלא
עיון התלמוד/הרב מפונביז
צפה בלוח הזמנים המלא
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
צפה בלוח הזמנים המלא
בית הכנסת קרלין
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א
צפה בלוח הזמנים המלא
הריטב''א/נתיבות שלום
צפה בלוח הזמנים המלא
הריטב''א א
צפה בלוח הזמנים המלא
הריטב''א ב
צפה בלוח הזמנים המלא
מעלות החכמה
צפה בלוח הזמנים המלא
רמב''ן/שדרות בית שמאי
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 881
מתי מתחיל לפעול קו 881?
קו 881 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 881 מפסיק לעבוד?
קו 881 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 881?
כדי לראות מתי קו אשדוד←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 881 (אשדוד←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←מודיעין עילית (אשדוד←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 881 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 881 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 881 של קווים (Kavim) - אשדוד←מודיעין עילית
קו 881 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 23:15
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:45 - 23:15
90 - 305
ב׳
06:45 - 23:15
90 - 305
ג׳
06:45 - 23:15
90 - 305
ד׳
06:45 - 23:15
90 - 305
ה׳
06:45 - 23:15
90 - 305
ו׳
06:45 - 14:00
90 - 240
ש׳
21:50 - 23:30
100
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל881 (מ שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 881 (אשדוד←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 881
תעריף הנסיעה ב881 (אשדוד←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
881 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 881 היא שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי והתחנה האחרונה היא רמב''ן/שדרות בית שמאי.
קו 881 (אשדוד←מודיעין עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 881. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 881.
קו 881 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 881 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 881 (אשדוד←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 881 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 881 ב-ישראל