קו 9
טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 9 של אגד (Egged) (מעודכן)
קו האוטובוס 9 (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו) הוא קו מעגלי בעל 38 תחנות, שיוצא מ טרומפלדור/מרכז זיו.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 9 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו (38 תחנות)
טרומפלדור/מרכז זיו
חנקין/קומוי
בת חן א
בת חן/דוכיפת ג
בת חן/חוחית
בת חן/צופית
בית דיור מוגן פסגת חן/בת חן
דיור מוגן פסגת חן
בת חן/דוכיפת א
בת חן/דוכיפת ב
בת חן/דוכיפת
דרך חנקין/בת חן
חנקין/גוטל לוין
מרכז מסחרי/משה גוטל לוין
משה גוטל לוין/קדיש לוז
משה גוטל לוין ב
מרכז קהילתי/רמת ספיר
משה גוטל לוין ג
משה גוטל לוין ד
מרכז מסחרי/משה גוטל לוין
חנקין/גוטל לוין
חביבה רייק/אינטרנציונל
חביבה רייק/נתיב הפנינה
חביבה רייק/ברנר
ברנר/חביבה רייק
ברנר/זלמן שניאור
זלמן שניאור א
'זלמן שניאור ב
זלמן שניאור ג
זלמן שניאור ד
זלמן שניאור/בורלא
זלמן שניאור/פיכמן
אינטרנציונל/יערי
אינטרנציונל/דורות
אינטרנציונל/הל''ה
דרך חנקין/אינטרנציונל
חנקין/קומוי
טרומפלדור/מרכז זיו
שאלות ותשובות לגבי קו 9
מתי מתחיל לפעול קו 9?
קו 9 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 9 מפסיק לעבוד?
קו 9 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 9?
כדי לראות מתי קו טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 9 (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 9 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 9 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 9 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 9 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 9
קו 9 פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:00 - 16:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 16:30 | 20 - 50 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 40 |
ה׳ | 05:00 - 23:00 | 20 - 40 |
ו׳ | 05:00 - 16:30 | 20 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל9 (מ טרומפלדור/מרכז זיו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 9 (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 9
תעריף הנסיעה ב9 (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
9 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 9 היא טרומפלדור/מרכז זיו והתחנה האחרונה היא טרומפלדור/מרכז זיו.
קו 9 (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו) פועל בראשון, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 9. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 9.
מעקב אחר קו האוטובוס 9 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 9 (טרומפלדור/מרכז זיו←טרומפלדור/מרכז זיו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 9 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 9 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 852 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 85 - החקלאים /אושה-כפר ביאליק<->ההגנה 14-קרית ביאליק-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1ד
- 991 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#/ לוח זמנים
- 32 - דרך התבלינים/דודאים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 4 - מרינוב/גלרנטר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 460 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 44 - השלום/בר אילן-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 47 - הפרדס/וולפברג-חדרה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 85 - עומר/שביל חשון-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 222 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->קלצ'קין-תל אביב יפו-2ד/ לוח זמנים
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 210 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים