Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi, Sariyer, nerede, Otobüs, Metro veya Tren ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Sariyer konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Köprü - Sarıyer 779 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi
    • Migros - Sarıyer 961 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • 5.Sokak - Sarıyer 990 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Sariyer, Türkiye'de Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro veya Tren sizi Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 152.

Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Köprü - Sarıyer; Migros - Sarıyer; 5.Sokak - Sarıyer.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Sariyer konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Çınar Caddesi ve Manolya Caddesi kesişimi, Sariyer
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası