Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi, Küplüce, Üsküdar, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Küplüce, Üsküdar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi konumuna Otobüs, Metro, Tren veya Vapur ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Ayçin Sokak - Üsküdar 208 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi
    • Y.Emre Sağlık Ocağı - Üsküdar 405 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi
    • Saray - Üsküdar 436 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Küplüce, Üsküdar, Türkiye'de Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro, Tren veya Vapur sizi Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 1, 14FD, 15C, 15ÇK, 7.

Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Ayçin Sokak - Üsküdar; Y.Emre Sağlık Ocağı - Üsküdar; Saray - Üsküdar.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Küplüce, Üsküdar konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Çiçekli Yol Sokak ve Saray Caddesi kesişimi, Küplüce, Üsküdar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası