Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi, Çekmekoy, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Çekmekoy konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi konumuna Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Seymenler 256 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi yakınından geçiyor?

Hangi Minibüs / Dolmuş hatları Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Çekmekoy, Türkiye'de Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş sizi Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 14A, 522; Minibüs / Dolmuş: ÜSKÜDAR - TAŞDELEN.

Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Seymenler.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Çekmekoy konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi, Çekmekoy

Çekmekoy'da Ödül Sokak ve Turgut Özal Cd. kesişimi konumuna en yakın duraklar

Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası