İş Kule 1, Levent, Beşiktaş, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara
İş Kule 1, Levent, Beşiktaş, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin

Levent, Beşiktaş konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden İş Kule 1 konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının İş Kule 1 - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: 125, 522B, 59RS; Metro: M2.

Otobüs ile İş Kule 1 konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Otobüs güzergahına tıklayın.

Başlangıç Gaziosmanpaşa, Eyüp 52 dk
Yürü
Otobüs - 37M37M
Otobüs - 522B522B
Yürü
Başlangıç Camellia Cafe & Brasserie 53 dk
Otobüs - 59RS59RS
Başlangıç Ümraniye 45 dk
Otobüs - 522522
Otobüs - 125125
Yürü
Başlangıç Sariyer Belediyesi 45 dk
Otobüs - 59RS59RS
Başlangıç Kadıköy 53 dk
Otobüs - 14M14M
Otobüs - 125125
Yürü

Metro ile İş Kule 1 konumuna nasıl gidilir?

Haritalar, varış saatleri ve güncellenmiş saatler ile adım adım yol tariflerini görmek için Metro güzergahına tıklayın.

Başlangıç Gaziosmanpaşa, Eyüp 115 dk
Yürü
Metro - M1A
Metro - M1A
Metro - M2
Metro - M2
Yürü
Başlangıç Sariyer Belediyesi 74 dk
Yürü
Metro - M2
Metro - M2
Yürü

Sorular & Cevaplar

İş Kule 1 konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

İş Kule 1 konumuna en yakın duraklar:

  • Çamlık - Beşiktaş 223 metre uzaklıkta, 3 dk yürüme mesafesi.
  • Fabrikalar - Kağıthane 494 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Fabrikalar 704 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları İş Kule 1 yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları İş Kule 1 yakınından geçiyor: 125, 522B, 59RS.

Hangi Metro hatları İş Kule 1 yakınından geçiyor?

Bu Metro hatları İş Kule 1 yakınından geçiyor: M2.

İş Kule 1, Levent, Beşiktaş, İstanbul Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Levent, Beşiktaş şehrinde İş Kule 1 konumuna Toplu Taşıma

Levent, Beşiktaş, Türkiye'deki İş Kule 1 adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile İş Kule 1 adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak İş Kule 1 adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

İş Kule 1 için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Çamlık - Beşiktaş; Fabrikalar - Kağıthane; Fabrikalar.

İş Kule 1 adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 125, 522B, 59RS; Metro: M2.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca İş Kule 1 için yol tarifi alın.

İş Kule 1 adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Levent, Beşiktaş konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

İş Kule 1, Levent, Beşiktaş
İş Kule 1, Levent, Beşiktaş İş Kuleleri İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinin Levent semtinde yer alan, 2011'e kadar Türkiye'nin en yüksek binası unvanını korumuş yapı.1995 yılı yaz aylarında başlanan inşaatı resmen 26 Ağustos 2000 tarihinde tamamlandı. İş Kuleleri Türkiye İş Bankası'na ait üç gökdelenden oluşmaktadır. Kule 1, İş Bankası'nın kullanımına ayrılmış olup, Kule 2 ve Kule 3 İş Bankası'nın bazı iştiraklerine ve İş Bankası'ndan bağımsız olup, kiracı şirketlere ayrılmıştır. Kule 1, 3.000'den fazla personele hizmet vermektedir. Açıldığı günden beri bankanın imajında çok önemli bir yer tutmaktadır. İş Kuleleri aynı zamanda Türkiye'nin en iyi korunan binalarından biridir. Özellikle 11 Eylül Saldırıları'ndan sonra bu kulenin güvenliği özellikle artırılmıştır. İş Kuleleri kompleksinde ayrıca bir tiyatro/konser salonu, İş Sanat galerisi, alışveriş merkezi, lokantalar ve garaj bulunmaktadır. İş Kuleleri, antik tapınakları andıran granit yüzeyli, kahve-bej renklerin hâkim olduğu başlangıç katları ile tezat oluşturan metal-cam karışımı mavi-gri yapıdan oluşmaktadır. Antik ve modern bu unsurların bileşimi, postmodern mimari örneği olarak nitelendirilmiştir. İlgi çekici diğer yapısal özellikleri; Bina, alan olarak Ankara'daki T. İş Bankası Genel Müdürlük Binası'nın yaklaşık 8 katı büyüklüğündedir. Kullanılan BS 35 kalitesindeki beton ile 5 katlı 1.000 apartman dairesi, kullanılan BÇ III beton çeliği ile de 100 m²'lik 8.000 apartman dairesi inşa edilebilir. Isıtma, havalandırma, klima (HVAC) tesisatında kullanılan çeşitli hava kanallarının toplam alanı, 26 futbol sahası yüzeyine eşit olan 150.000 m²'dir. Isıtma, soğutma, pis su, temiz su, yağmur suyu, yangın söndürme tesisatında kullanılan boru miktarı toplamı 300 km olup İstanbul-Bursa arası kadardır. 1. Boğaz Köprüsü'nün yüksekliğinin yaklaşık 3 katına eşdeğerdir ve Küçük Çamlıca tepesinin yüksekliğine yaklaşmaktadır. Bina statik olarak, bulunduğu 1. derece deprem bölgesinde olası en şiddetli depreme dahi elastik bölgede kalarak dayanabilecek biçimde inşa edilmiştir. Her 3 kulenin en üst katlarındaki geri çekilmeleri sağlayan Vrendel kirişleri kritik olup, özel olarak donatılandırılmış ve yine özel bir kalıp sistemi geliştirilerek inşa edilmişlerdir. Kompleksi oluşturan A, B, C, D, E, F ve G blokları, zeminden 6 kat aşağıda ve 3 kat yukarıda yer alan podyum katları yüksekliğince, eni 5 cm ile 10 cm arasında değişen genleşme derzleri ile birbirlerinden ayrılmışlardır. Kule 1'in en üst noktasındaki salınımı ekstrem durumlarda -/+ 32 cm'e, Kule 2 ve 3 için ise aynı koşullarda -/+ 18 cm'e ulaşabilmektedir ki bu, binanın depreme en üst düzeyde dayanaklı olduğunun bir göstergesidir. Komplekste hızı 1 m/sn - 6,3 m/sn arasında değişen 46 adet asansör, hızı 0,45 m/sn olan 6 adet yürüyen merdiven ve 6'sı yangın merdiveni olmak üzere toplam 22 merdiven bulunmaktadır.
İş Kule 1 nerede, toplu taşıma ile nasıl gidilir - Yer hakkında bilgi
Görüntüler telif hakkına tabi olabilir. Wiki'de daha detaylı bilgi edinin
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla İş Kule 1 konumuna ulaşmak daha kolay!