İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu, İstanbul, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

İstanbul konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Aşağıdaki toplu taşıma hatlarının İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu - yakınından geçen güzergahları var - Otobüs: Otobüs - 121BS, Otobüs - 136, Otobüs - 15BK.

Sorular & Cevaplar

İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu konumuna en yakın duraklar:

  • Sultaniye - Beykoz 94 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi.
  • Su Ürünleri - Beykoz 224 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Şişe Cam Fab. - Beykoz 247 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi.
  • Beykoz Belediyesi - Beykoz 502 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesi.
  • Köyönü Cad. - Beykoz 773 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi.

Hangi Otobüs hatları İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu yakınından geçiyor?

Bu Otobüs hatları İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu yakınından geçiyor: Otobüs - 121BS, Otobüs - 136, Otobüs - 15BK.

Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 92'dan fazla ülkede 3000'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

İstanbul şehrinde İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu konumuna Toplu Taşıma

İstanbul, Türkiye'deki İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Sultaniye - Beykoz; Su Ürünleri - Beykoz; Şişe Cam Fab. - Beykoz; Beykoz Belediyesi - Beykoz; Köyönü Cad. - Beykoz.

İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: Otobüs - 121BS, Otobüs - 136, Otobüs - 15BK.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu için yol tarifi alın.

İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle İstanbul konumundaki kullanıcılar dahil 460 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu, İstanbul
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Uygulamayla İBB Beykoz Kapalı Yüzme Havuzu konumuna ulaşmak daha kolay!