Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi, Avcilar, nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcilar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Londra Asfalti 866 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi
    • Şükrübey - Avcılar 949 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Şükrübey 992 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi
    • Avcılar Alt Geçit - Avcılar 1040 metre uzaklıkta, 15 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Avcilar, Türkiye'de Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş sizi Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 34AS, 34BZ, 34C, 76O.

Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Londra Asfalti; Şükrübey - Avcılar; Şükrübey; Avcılar Alt Geçit - Avcılar.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Avcilar konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Şebnem Sk ve Fesleğen Sk kesişimi, Avcilar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası