Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi, Avcilar, nerede, Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcilar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Londra Asfalti 909 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Londra Asfaltı - Avcılar 927 metre uzaklıkta, 13 dk yürüme mesafesi
    • Şükrübey - Avcılar 993 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi
    • Şükrübey 1035 metre uzaklıkta, 14 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi konumuna nasıl gidilebileceği, Moovit ile daha da kolaylaştı. Yol tarifi alın ve Moovit Uygulaması veya Moovit Web Sayfasını kullanarak en yakın durağı bulun. Gideceğiniz yere yakın bir toplu taşıma durağı mı arıyorsunuz? Bu alternatiflere göz atın: Londra Asfalti; Londra Asfaltı - Avcılar; Şükrübey - Avcılar; Şükrübey.

Gitmek istediğiniz kavşağın adını hatırlayamıyor musunuz? Her iki sokağı da yazın ve Moovit sizi oraya götürecek en uygun rotayı ve saatleri bulacaktır.

Favori toplu taşıma aracınız hangisi? Otobüs, Metro, Tren veya Minibüs / Dolmuş, hedefinize ulaşmak için kullanılabilecek toplu taşıma alternatifleridir. Aşağıdaki toplu taşıma seçeneklerinin Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi yakınında duran rotaları vardır: Otobüs: 34, 34AS, 34C, 76C, HT18.

Rotanızda nereye gideceğinizi veya en yakın yolları nerede bulacağınızı bilmiyor musunuz? Son sefer saatlerini, gerçek zamanlı adım adım yol tariflerini, tahmini canlı varış sürelerini görmek ve Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi konumuna gitmek için en iyi caddenin nerede olduğunu görmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Tren saatini öğrenmek için tren uygulamasını otobüs saatini kontrol etmek için bir otobüs uygulamasını yüklemenize gerek yoktur. Moovit,Avcilar için ihtiyacınız olan tüm toplu taşıma bilgilerini size sağlar. Bu yüzden Google Play Store ve Apple App Store'un bizi en iyi toplu taşıma uygulamalarından biri olarak bizi öneriyor.

Şebnem Sk ve Saksı Sk kesişimi, Avcilar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası