Şen Sk ve Mert Sk kesişimi, Avcilar, nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Avcilar konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Şen Sk ve Mert Sk kesişimi konumuna toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Şen Sk ve Mert Sk kesişimi konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Şen Sk ve Mert Sk kesişimi konumuna en yakın duraklar:
    • Avcılar - Avcılar 698 metre uzaklıkta, 10 dk yürüme mesafesi
    • Ambarlı İ.Ö.O. - Avcılar 772 metre uzaklıkta, 11 dk yürüme mesafesi
    • Park - Avcılar 839 metre uzaklıkta, 12 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Şen Sk ve Mert Sk kesişimi yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 86'dan fazla ülkede 2700'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge

Avcilar, Türkiye'de Şen Sk ve Mert Sk kesişimi konumuna nasıl gidileceğini mi arıyorsunuz? Moovit, sizi oraya götürecek en hızlı rotayı ve en kısa zamanı gösterir. En son seferi görmek veya rotanızı harita üzerinde planlamak veya istediğiniz yere en yakın toplu taşıma durağını bulmak için Moovit Uygulamasına veya Moovit Web Sitesine göz atın. Ziyaret etmek istediğiniz belirli bir kavşak varsa, caddenin veya yolun adresini yazın ve Moovit yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olsun.

Aşağıdaki toplu taşıma seçenekleri Otobüs sizi Şen Sk ve Mert Sk kesişimi'na götürebilir. Aşağıdaki hat ve güzergahların bu konuma yakın durakları bulunuyor - Otobüs: 147, 34, 76B, 76O.

Şen Sk ve Mert Sk kesişimi konumuna en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın duraklar ve istasyonlar şunlar: Avcılar - Avcılar; Ambarlı İ.Ö.O. - Avcılar; Park - Avcılar.

Bireysel otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yok. Moovit, en iyi otobüs saatini veya tren saatini bulmanıza yardımcı olan hepsi bir arada en iyi toplu taşıma uygulamasıdır. Şen Sk ve Mert Sk kesişimi için canlı yol tarifini takip etmek için Moovit Uygulamasını indirin.

Şen Sk ve Mert Sk kesişimi adresine gitmeyi kolaylaştırıyoruz. Bu nedenle Avcilar konumundaki kullanıcılar da dahil olmak üzere 300 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor.

Şen Sk ve Mert Sk kesişimi, Avcilar
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası